Tipy

Bohemians – Slavie: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

V neděli se ve FORTUNA:LIZE můžeme těšit na vršovické derby, ve kterém se utká Bohemians proti Slavii. Posledních šest utkání o Vršovice skončilo vždy v prospěch jediného týmu. Naše Bohemians – Slavie tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Bohemians – Slavie kurzy

Bohemians – Slavie tipy

Výhra Slavie

Myslíme si, že si Slavie udrží dobrou sérii proti Klokanům a zvítězí i posedmé v řadě. Slavie navíc s Bohemkou neprohrála osm zápasů v řadě a v lize je letos stále neporažena.

Více než 2,5 gólu

V zápasech Bohemky se Slavií padá dlouhodobě velký počet branek a tento zápas bude dalším z nich. V posledních třech utkáních mezi těmito celky jsme viděli hned 14 gólů. 12 jich však bylo z kopaček Slávistů.

Vsaďte si zde

Bohemians - Slavie tipy

Analýza zápasu Bohemians – Slavie

Bohemians

Klokani letos dopředu své fanoušky příliš netěší. V posledním zápase si vytvořili pouze jedinou střelu na bránu, ale i tato velmi negativní statistika jim nakonec stačila na všechny tři body a čisté konto. Bohemians zvítězilo 1:0 nad Jabloncem, který většinu zápasu dominoval. Hráčem zápasu je rozhodně brankář Jedlička, který všech osm pokusů na bránu zneškodnil. Jediná gól v tomto zápase vstřelil Erik Prekop ve 25. minutě. Bohemce bude v derby chybět Hybš, Vala, Hála, Novák, Shejbal, Necid a Prekop.

Slavie

Slavie svůj poslední zápas odehrála ve skupině Evropské ligy, kde se o první místo ve skupině utkala s AS Řím. Slavie tento zápas sice nezvládla hlavně kvůli dvěma chybám ze startu zápasu, které trestal Bove a poté Lukaku. Tyto trefy byly také jediné v tomto zápase. Slavii však prohra 0:2 tolik trápit nemusí, protože ji na účast v jarní části stačí ve zbylých třech zápasech uhrát čtyři body, což by, v zápasech proti týmům jako je Servette nebo Tiraspol, neměl být problém, takže můžeme říci, že už tam Slavie jednou nohou je. Slavii bude v tomto zápase chybět Pech a Ševčík.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Bohemians – Slavie tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Bohemians – Slavie?

Zápas Bohemians – Slavie se bude hrát 29.10. v 18:00 v Praze v Ďolíčku.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas můžete sledovat na stanici O2 TV Fotbal, kterou najdete u O2TV.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Zápas odpíská Karel Rouček.

Vsaďte si zde
Dne 28. října 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.