Tipy

Bohemians – Slavia Praha : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Třetím zápasem, který se koná v neděli odpoledne, je duel mezi Bohemians a Slavii Praha.

Bohemians – Slavia Praha tipy na zápas

Bohemians v neděli čeká těžký úkol – obstát doma proti Slavii. V tomto zápase určitě Bohemka nemá co ztratit, a i když kurzy nestojí na její straně, tak zisk alespoň jednoho bodu by byl přínosem.

Bohemians - Slavia Praha
Bohemians – Slavia Praha tipy

Slavia si letos vede opět dobře a jenom několik bodů ztrácí na první Plzeň. V zápase proti Bohemce by neměla mít větší problémy, a proto i kurzy stojí na její straně.

Analýza zápasu Bohemians – Slavia Praha

Bohemians sice jsou na dobrém pátém místě v tabulce, ale v posledních dvou zápasech se moc nepředvedli. Doma proti Sigmě Olomouc dokázali jenom remizovat 1:1 a v posledním zápase v Mladé Boleslavi překvapivě prohráli 3:4. Proti Slavii jsou šance Bohemky podstatně nižší než proti Olomouci nebo Mladé Boleslavi, proto bude muset podat nadlidský výkon. Nikdo sice neočekává, že by Bohemians v neděli Slavii porazili, ale jeden bod by se jim jednoznačně hodil.

Slavia nic nebere na lehkou váhu a dokáže obstát jak proti slabším, tak proti silnějším klubům. Samozřejmě, že není dokonalá, a proto přišli zaváhání proti Hradci Králové, Plzni a Olomouci. Žádný z klubů ale nemá tak dobré skóre jako právě Slavie – skórovala až 40 branek a inkasovala jenom 12. Jendoznačně je zde potenciál na výhru v letošní sezóně, ale nejvíc to bude záležet od formy Viktorky, která je zatím stoprocentní.

Poslední vzájemné zápasy

Bohemians Praha se v neděli utkají se svým rivalem Slavia Praha již po 41. v řadě. Bohemka ve vzájemných zápasech dokázala vyhrát jenom 6x, zatím co Slavia až 23x. Remíza se v derby zrodila celkově 11x.

20. 2. 2022 | Bohemians – Slavia Praha 0:1

19. 9. 2021 | Bohemians – Slavia Praha 1:5

25. 4. 2021 | Bohemians – Slavia Praha 0:0

20. 12. 2020 | Bohemians – Slavia Praha 1:2

16. 2. 2020 | Bohemians – Slavia Praha 1:0

Bohemians – Slavia Praha Fortuna Liga živé vysílání

V případě, že byste si rádi tento zápas vychutnali živě, tak k dispozici máte živé vysílání na O2 TV nebo Fortuna TV. Česká Televize tento zápas samozřejmě vysílat nebude. Utkání se hraje v neděli 30. 10. 2022 odpoledne v 15. hodin.

Často kladené otázky

Kde se tento zápas bude hrát?

Utkání se v neděli bude hrát na stadionu Ďolíček v Praze 10, který má kapacitu pro 6 300 diváků.

Kde si můžu na tento zápas vsadit?

Když byste měli chuť si na toto utkání v neděli vsadit, tak doporučujeme využít služeb jedné ze sázkových kanceláří, kterým se dá důvěřovat – SynotTip, Betano a Fortuna.

Koho v zápase Bohemians – Slavia Praha tipy favorizují?

Jasným favoritem na vítězství v neděli odpoledne jsou hosté ze Slavie Praha.

On 28th Říjen 2022