Tipy

Bohemians – Plzeň: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Tento víkend můžeme v lize čekat zajímavé utkání dvou odlišných mužstev. Plzeň je na tom výsledkově dobře a bude formu potvrzovat ve venkovním utkání v Praze. Naše Bohemians – Plzeň tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Bohemians – Plzeň kurzy

Bohemians – Plzeň tipy

Méně než 2,5 gólů

Naším prvním tipem pro tohle ligové utkání je, že uvidíme maximálně dvě branky. V posledních vzájemných utkáních jsme tuto statistiku viděli ve čtyřech z posledních pěti utkání. V zápasech Plzně jsme pak tuto statistiku viděli v pěti z posledních sedmi zápasů.

Neprohra Plzně

Plzeň je teď ve skvělé formě a neprohrála již čtrnáct utkání v řadě. Bohemians mezitím na výhru čeká už pět zápasů. Poslední výhra přišla před třemi měsíci proti Karviné jednogólovým rozdílem.

Vsaďte si zde

Bohemians - Plzeň tipy

Analýza zápasu Bohemians – Plzeň

Bohemians

Bohemians začínal jarní část na půdě Hradce Králové na jejich poměrně novém stadionu. Tento zápas nám přinesl velice vyrovnané a gólové utkání, které by si každý nestranný fanoušek nesmírně užil. Střel bylo poměrně hodně a podobně na obou stranách. První využití šance však přišlo ve 32. minutě od domácího Hradce, když se trefil Čihák. Tohle vedení drželo i do druhé půle a tam jsme na další branku dlouhou dobu čekali. Po třiceti minutách to však znovu byli Hradečtí, kteří vstřelili branku a tentokrát zvyšoval Vašulín. Bohemians však mělo tajnou zbraň v podobě střídaní Shejbala. Ten vystřídal do hry v 70. minutě a po patnácti minutách jeho pobytu na hřišti bylo srovnáno, když se prosadil v 80. minutě a pak i o tři minuty později. Výsledek 2:2 už byl zároveň konečným. Bohemians bude doma proti Plzni bez Dostála a Hůlky.

Plzeň

Plzeň si posledně v lize zahrála dohrávku proti Baníku Ostrava. Tento zápas moc extra šancí nenabídnul, ale velmi často se přesouvalo z vrchu dolů a slovo měly oba týmy. Ani jeden z nich však své šance neproměňoval a vypadalo to, že zde i přes tlak Plzně v konečných minutách druhého poločasu uvidíme remízu. Proti byl však Cadu, který v 90+2′ dokázal Plzni vybojovat všechny tři body a Plzeň mohla slavit výhru 1:0 a také všechny tři body. Plzni bude venku v Praze chybět Durosinmi, Dweh, Havel a Kopic.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Bohemians – Plzeň tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 17.2. v 18:00 v Praze v Ďolíčku.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici O2TV Fotbal, kterou naleznete u O2 TV.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Karel Rouček.

Vsaďte si zde
Dne 17. února 2024
Bohemians – Plzeň: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.