Tipy

Bohemians – Hradec Králové : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Sobotní odpoledne se utkájí Bohemians na Ďolíčku s Hradcem Králové, ve vůbec prvním vzájemném duelu.

Bohemians – Hradec Králové tipy na zápas

Bohemka zatím vede tabulku letošní sezony Fortuna Ligy, díky dvěma vítězstvím a jedné remíze.

Bohemians - Hradec Králové
Bohemians – Hradec Králové tipy

Hradec Králové na tom tak dobře není, jelikož ze 3 zápasů se mu povedlo zvítězit jenom v tom prvním, ve zbylých dvou utrpěl prohry.

Analýza zápasu Bohemians – Hradec Králové

I když Bohemka nepředvádí nějaké extra výkony, zatím se jí daří. V prvním zápase dokázali zdolat domácí Jablonec 3:0, v druhém zápase na domácí půdě proti Baníku Ostrava uhráli remízu 3:3. Naposledy hráli v Teplicích, kde v 85. minutě přesným zásahem Antonína Křapky nakonec zvítězili 1:0. V tomto utkání ale dostal útočník Roman Květ červenou kartu, proto si v sobotním zápase nezahraje. Bohemka musí proti Hradci hrát disciplinovaně a snažit se nacházet chyby v jejich hře. Před domácím publikem budou v roli favorita, ale Hradec jim nic nedaruje.

Hradci se zatím tolik nedaří, ale kádr má kvalitní. V prvním utkání dokázal doma porazit pražskou Slavii, co byl obrovský úspěch. Pak to ale šlo výsledkově z kopce, i když nehrál špatně. Na Moravě podlehli Slovácku 0:1, a o týden později doma podlehli Plzni 1:2. Dvě třetiny zápasu ale hrál Hradec v 10 hráčech, kvůli červené kartě kterou dostal Smrž. I přesto ale dokázal s Viktorkou držet krok a uhrát kvalitní zápas, který se rozhodl až 10 minut před koncem. Hradec tak má poměrně dobrou formu, a i když v Praze budou mít proti Bohemce těžký úkol, alespoň 1 bod by uhrát mohli.

Poslední vzájemné zápasy

Pražská Bohemka se s Hradcem Králové ještě nikdy neutkala, proto půjde o historicky první vzájemný zápas těchto dvou mužstev. Tuto sezonu se Bohemians s Hradcem utkají ještě několikrát, takže už budeme moct vycházet ze statistik.

Bohemians – Hradec Králové Fortuna liga živé vysílání

Historicky první utkání mezi Bohemkou a Hradcem budete moct sledovat buď na O2 TV nebo na Fortuna TV. Česká Televize nemá práva pro vysílání tohoto zápasu Fortuna Ligy, proto jej budete na ČT Sport hledat jenom marně. Zápas se hraje v sobotu 20. 8. 2022 v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se tento duel bude hrát?

Bohemka bude ještě pořád hrát na stadionu Ďolíček, který má kapacitu pro 6 300 diváků.

Kde mám možnost si na tento duel vsadit?

Vsadit si můžete v kterékoliv sázkové kanceláři, my ale doporučujeme využít služeb jedné z těch ověřených, mezi které patří například SynotTip, Fortuna nebo i Betano.

Koho v utkání Bohemians – Hradec Králové tipy staví do role favorita?

Favoritem v tomto utkání je domácí Bohemka.

Dne 17. srpna 2022
Napsal : Tomas