Tipy

Bohemians – Baník Ostrava : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Posledním sobotním zápasem bude duel mezi Bohemians Praha 1905 a FC Baník Ostrava. Toto utkání se začíná v 19:00.

Bohemians – Baník Ostrava tipy na zápas

Pražský Bohemians v prvním zápase sezony dokázali obstát v Jablonci a získali tak první tři body. Na domácí půdě se ale postaví proti mnohem silnějšímu soupeři, kterým bude Baník Ostrava.

Bohemians - Baník Ostrava
Bohemians – Baník Ostrava tipy

Baník naopak v prvním utkání výrazně zaváhal. Doma podlehl Olomouci a zažil tak start do sezony, který žádný tým zažít nechce.

Analýza zápasu Bohemians – Baník Ostrava

Bohemians se v minulé sezoně opravdu nedařilo a byli těsně od vypadnutí z nejvyšší české fotbalové soutěže. Dokázali se ale zachránit a tuto sezonu by se rádi vrátili ke svých úspěchům z předešlích ročníků. Potvrzují to skvělým vstupem do sezony, kdy v neděli dokázali v Jablonci zvítězit 3:0 a získat tak plný počet bodů. Z pozice hostů je to vždy obtížnější ale o to cennější. O góly se postaral Petrák, Květ a tesně před koncem Jánoš. Paradoxně se jedná o tři záložníky, takže útočná formace pořád čeká na svůj gólový debut. Určitě by rádi nějakou brankou potěšili fanoušky na domácí půdě.

V Ostravě se minulou sobotu odehrál stejný scenář. Hosté z Olomouce skórovali třikrát, zatím co domácí Baník ani jednou. Baník bude muset pod novou taktovkou Pavla Vrby podávat mnohem lepší výkony, jestli chce pomýšlet na dobré umístnění v tabulce. V sobotu má stejné šance na výhru jako domácí tým, a tak by bylo dobré získat nějaký ten bod.

Poslední vzájemné zápasy

Bohemians se s Baníkem utkali dohromady až 38x. Ze všech těchto zápasů dokázali vyhrát ale jenom 7x, zatím co Baník Ostrava až 20x. Remíza se zrodila 11x, čili je vidět kdo má ve vzájemných zápasech navrch. Z posledních pěti zápasů nedokázali Bohemians vyhrát ani jednou.

26. 2. 2022 | Bohemians – Baník Ostrava 0:2

25. 9. 2021 | Bohemians – Baník Ostrava 1:4

16. 4. 2021 | Bohemians – Baník Ostrava 1:1

11. 12. 2020 | Bohemians – Baník Ostrava 0:1

6. 12. 2019 | Bohemians – Baník Ostrava 0:2

Bohemians – Baník Ostrava Fortuna liga živé vysílání

Vyrovnaný duel se na ČT Sport vysílat nebude, jelikož nemá práva na zápasy Fortuna Ligy, ale budete jej moct zastihnout jinde. Konkrétně je k dispozici přenos na O2 TV nebo ve Fortuna TV. Zápas se hraje v sobotu 6. 8. 2022 v 19. hodin.

Často kladené otázky

Kde se duel bude hrát?

Utkání se bude hrát v Praze na stadionu Ďolíček, který má kapacitu 6 300 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Vsadit si můžete v jakékoliv sázkové kanceláři, přednostně v těch ověřených, jako například Betano, SynotTip nebo Fortuna.

Koho v utkání Bohemians – Baník Ostrava tipy favorizují?

Opravdu těsným favoritem jsou hosté z Ostravy, ale kurzy jsou téměř totožné.

On 4th Srpen 2022