Tipy

Bodø/Glimt – Bohemians tipy na Konferenční Ligu

Bohemians Praha se dotala poprvé od sezóny 1987/88 do evropských pohárů. Čeká jí ovšem těžká cesta, protože narazí hned ve 2. předkole na lídra norské Eliteserien Bodo/Glimt, které po 16 kolech vede ligu už o devět bodů. Naše Bodø/Glimt – Bohemians tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Bodø/Glimt – Bohemians kurzy

Bodø/Glimt – Bohemians tipy

Výhra Bodø/Glimt

Musíme podporovat každý český tým, který se dostane do evropských pohárů. To platí i u Bohemians, kterému samozřejmě v Evropě fandíme, ale bylo by naivní tipovat výhru Klokanů, jen protože je to tuzemský tým. Norský lídr je velkým favoritem pro tento zápas a navíc hraje doma. Také má výhodu rozehranosti, protože se v Norsku hraje jiný ligový systém, než u nás. Bodø navíc už přesně měsíc žádný zápas neprohrálo.

Více než 1,5 gólu Bodø/Glimt

Norský favorit bude určitě chtít střílet také góly. Naším tipem je, že z jejich strany uvidíme aspoň dva. Bohemians se bude snažit udržet hratelný výsledek do odvety, ale Norové jim nedají nic zadarmo. Výhodou Bohemky je, že Bodo hrálo čtyři dny před zápasem v lize a tři dny po něm hraje zas, takže bude pro nejlepší hráče těžké, aby hráli všechny tyto zápasy v náročném kalendáři.

Bodø/Glimt - Bohemians tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Bodø/Glimt – Bohemians

Bodø/Glimt

Bodo má dobrou formu a vede norskou ligu. Od 25.6. v ní neprohrál a v posledním zápase přejel Sandefjord výsledkem 5:2. Může je možná trápit únava před zápasem s Bohemkou, protože je pro ně Evropa s ligou hodně náročnou kombinací v Norsku. Bodø/Glimt by podle informací nemělo mít žádné velké problémy se zraněními a absencemi.

Bohemians

Bohemians vstoupilo do nové sezóny vítězně, když venku Klokani porazili Pardubice těsně 1:0. Bohemka vstřelila rychlý gól. Už v páté minutě se prosadil Hůlka a tento gól stačil na vítězství. Pardubice poté byly statisticky lepší, ale nestačily na brankáře Reichla. Dokonce se prosadily i Pardubice, ale gól byl po přezkoumání VARem neuznán. Bohemians jde do 2. předkola KL bez absencí stejně jako její soupeř.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Bodø/Glimt – Bohemians tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Bodø/Glimt – Bohemians?

Tento zápas se bude hrát 27.7. 2023 v 18:00 v Bodø na stadionu Aspmyra.

Kde můžu sledovat zápas Bodø/Glimt – Bohemians?

Zápas Bodø/Glimt – Bohemians bude vysílat ČT Sport, která televizní i internetové vysílání nabízí pro české fanoušky zdarma.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Hlavním rozhodčím tohoto zápasu bude Arda Kardesler.

Vsaďte si zde
Dne 25. července 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.