Tipy

Bilbao – Real Madrid tipy na LaLigu

Společně s LaLigou začíná sezóna také pro jednoho z favoritů této ligy a tím je Real Madrid, který v prvním kole čeká venkovní zápas Athleticem Bilbao. Naše tipy na zápas Bilbao – Real Madrid si můžete přečíst v tomto článku:

Bilbao – Real Madrid kurzy

Bilbao – Real Madrid tipy

Méně než 2,5 gólu

Hned v šestkrát z posledních sedmi vzájemných duelů těchto týmů jsme viděli méně než tři branky. Naším tipem je, že se tak stane i v tomto duelu. V zápasech Athleticu se tak stalo osmkrát z posledních devíti zápasů a u Realu dvakrát ze sedmi, ale počítá se do toho i příprava, která je jiná, než ligové zápasy.

Oba týmy vstřelí gól – Ne

Naším druhým tipem je, že uvidíme maximálně dva góly a to pouze na jedné straně. Jeden z týmů odejde z tohoto zápasů s prázdnou a zároveň bez vstřelené branky.

Bilbao - Real Madrid tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Bilbao – Real Madrid

Bilbao

Athletic Bilbao odehrálo před sezónou hned šest přípravnách zápasů, ale z toho pouhý jeden vyhrálo a to s Necaxou. Další dva prohrálo s Guadalajarou a s Celticem. Zbytek remizovalo s Racingem, Eibarem a Manchesterem United. Zajímavostí je, že v těchto zápasech obdrželo hned tři červené karty. Bilbao to má s přestupy kvůli své přestupové politice složité a klub posílil pouze Unai Núnez a Galarreta. Klub pak opustil Inigo Martinez, Oier Zarraga a Álex Petxa.

Real Madrid

Real Madrid si v přípravě v USA zahrál čtyři přáteláky. Dva vyhrál s AC Milánem a Manchesterem United. Zbytek prohrál s Barcelonou a Juventusem. Madrid měl bohatší přestupové období, než soupeř. Do svého týmu přivedli Juda Bellinghama, Ardu Gulera, Frana Garcíu a Juselua na hostování. Klub pak opustil Mariano Díaz, Eden Hazard, Karim Benzema, Marco Asensio a Antonio Blanco.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Bilbao – Real Madrid tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Bilbao – Real Madrid?

Zápas mezi Bilbaem a Realem Madrid se bude hrát 12.8. ve 21:30 v Bilbau na San Mamés.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas můžete sledovat na stanici Nova Sport 4, kterou můžete najít u O2 TV.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tato informace ještě není známa.

Vsaďte si zde
Dne 10. srpna 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.