Sázkové kanceláře

Betano bonus pro Mistrovství Evropy do 21 let | 500Kč

Mistrovství Evropy do 21 let je v plném proudu a Betano si k němu připravilo zajímavou akci. Nově registrovaní hráči mají možnost využít zdarma sázku ve výši 500Kč. Můžete tak zdarma vyhrát nějaké peníze, když si s 500Kč vsadíte na leotšní Mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let.

Aktivovat Bonus Betano

Za registrování na Betano bonus 500Kč zdarma pro Mistrovství Evropy

Každý nově registrovaný na Betano má šanci obdržet tuto Betano sázka zdarma. Dále může nově registrovaný člen využít i bonus ke vkladu. Abyste obdrželi bonus k Mistrovství Evropy, musíte si účet založit do 8.7. 2023. Poté už bonus nebude platný, protože také EURO U21 bude u konce. Pokud to však do tohoto data sthinete, můžete si užít volnou sázku ve výši 500Kč. Tuto sázku však musíte využít na některý ze zápasu letošního EURA, na které si můžete vsadit s Betano promo kódem.

Jak získat tento Betano bonus?

Teď vám popíšeme v krocích, jak si můžete užít tuto sázka zdarma Betano ve výši 500Kč. Máte čas tento bonus uplatnit až do 8. 7. 2023.

  • Běžte na web promos.betano.cz a tam vám vyjede právě tento bonus
  • Na této stránce se můžete zaregistrovat. Pokud se tak rozhodnete, zadejte při registraci kód BETMAX, čímž získáte sázku zdarma ve výši 500Kč.
  • Tuto sázku musíte využít pouze na zápas právě probíhajícího EURO U21.
  • Zároveň si dejte pozor na minimální kurz u vaší volné sázky, ten musí být aspoň 1.80.

Betano bonus EU21

Betano: další bonusy s tímto kódem

Tento bonus obsahuje i další bonusy. Můžete si k němu užít i další peněžní odměny na herní konto, které vám teď uvedeme.

350Kč za ověření účtu

Tento Betano bonus nabízí také 350Kč zdarma, když splníte plnohodnotnou registraci s ověřením účtu.

Uvítací bonus ke vkladu až 3000Kč

Dalším bonusem, který Betano nabízí k tomuto kódu, je až 3000Kč k vašemu prvnímu vkladu po registraci. Musíte vložit peníze na své herní konto. Minimálním vkladem je 100Kč. Pokud tedy vložíte 100Kč, můžete za tento bonus obdržet 100Kč. Abyste tento bonus obdrželi, musíte dodržet poměrně složité podmínky. Tento vklad musíte totiž hned 14x prosázet, takže musíte v sázkách využít 1400Kč ze svého konta, což není zrovna málo. Tyto sázky musí mít minimální kurz 1.80 a také to musíte stihnout do 90 dní od vašeho prvního vkladu, takže si dejte pozor, aby se vám vůbec tento bonus vyplatil.

Betano uvítací bonus pro kurzové sázení

Jak vypadá právě probíhající EURO?

Právě probíhající EURO nabízí zajímavé zápasy a jedná se o nejlepší turnaj v této věkové kategorii, který nejlepší čtyři týmy zároveň kvalifikuje na olympijské hry. Betano bonus vám může tuto událost spestřit volnou sázkou ve výši 500Kč na některý ze zápasů hraném na tomto Mistrovství Evropy. Bohužel si už však nemůžete vsadit na česká lvíčata. Ta dokázala porazit vítěze posledního EURA Němce a na postup jim stačil bod s Izraelí, ale tak se bohužel nestalo kvůli špatně zvolené taktice a hráčským hlavám.

Letošního ME se účastní 16 týmů, včetně dvou automaticky kvalifikovaných Gruzie a Rumunska. V těchto zemích se totiž tento turnaj pořádá. Na turnaji právě skončila skupinová fáze a fanoušci se mohou těšit na čtvrtfinále. Bohužel bez českého týmu už počtvrté v řadě. Ze skupiny překvapivě postoupila Gruzie, která se na turnaj kvalifikovala pouze díky pořadatelství. Předtím tento turnaj ani nehrála. Do čtvrtfinále se navíc dostala ze skupiny smrti přes Portugalsko, Nizozemsko a Belgii bez jediné prohry a z prvního místa, což je obrovské překvapení. Ve čtvrtfinále se utká s Izraelí.

Dalšími třemi dvojicemi jsou Španělsko – Švýcarsko, Anglie – Portugalsko a Francie – Ukrajina. Na turnaji překvapivě už skončilo Nizozemsko, Chorvatsko, Německo, které v naší skupině skončilo poslední a dále Itálie.

Dne 30. června 2023
Napsal : Lina Nováková

Lina Nováková je expertka na trh sázkových kanceláří v České republice. Ve své práci poskytuje důkladné informace o nejspolehlivějších a legálních platformách pro sportovní sázení, přičemž klade velký důraz na bezpečnost a dodržování právních předpisů. Lina se zaměřuje i na analýzu promo kódů, které sázkové společnosti nabízejí, hodnotí jejich výhodnost a podmínky využití. Tím pomáhá sázejícím lépe porozumět různým nabídkám a vybírat ty nejvýhodnější bonusy. Dále pravidelně aktualizuje a recenzuje služby sázkových kanceláří, čímž udržuje své publikum informované o nejnovějších trendech a změnách na trhu.