Tipy

Belgie – Wales : Liga národů 2022 tipy zápasu

Čtvrteční večer se bude nést i ve znamení zápasu mezi Belgií a Walesem v rámci Ligy národů.

Belgie – Wales tipy na zápas

Belgie je letos skutečně silná, o čem nás přesvědčuje tím, že na Lize národů prohrála zatím jenom jednou. Jelikož hraje ve čtvrtek doma, tak jsou kurzy přikloněné na její stranu.

Belgie - Wales
Belgie – Wales tipy

Wales na druhé straně ještě v letošní Lize národů nevyhrál. Kurzy mu tak moc šancí na výhru nedávají.

Analýza zápasu Belgie – Wales

Jenom těžce bychom hledali dva týmy, které mají tak vyrovnané statistiky jako Belgie a Wales. Oba týmy mají několik hvězd, které ale se musí naučit spolupracovat s průměrnými hráči v kádru. Belgie nám dokazuje, že její národní tým se rok od roku zlepšuje. Na Lize národů prohrála jenom v úvodním zápase proti Nizozemsku a od té doby se jenom zlepšuje. V zápase proti Polsku vyhrála vysoce 6:1 a následne ve Walesu remizovala 1:1. V posledním zápase proti Polsku vyhrála Belgie 1:0 a tak jde do čtvrtkového zápasu dobře naladěna. Hraje doma, kde s Walesem ještě nikdy neprohrála, proto všechno nasvědčuje tomu, že čtvrtek nebude výjimkou. O kvalitu v její kruzích není nouze, jelikož má k dispozici jména jako Courtois, Boyata, Carrasco, De Bruyne a Hazard.

Wales na turnaji prohrál s Polskem a dvakrát s Nizozemskem, jednou doma a jednou v Amsterdamu. Proti Belgii dokázal doma uhrát remízu 1:1, co ale pravděpodobně ve čtvrtek nebude stačit. Zápas se totiž hraje v Bruselu, kde má výhodu domácí Belgie. Hvězdy jako Hennessey, Williams, Morrell, James, Bale či More se budou muset nadstandartně snažit, jestli chtějí v zápase vybojovat alespoň jeden bod.

Poslední vzájemné zápasy

Tyto dva týmy odehráli celkově 10 vzájemných zápasů. Z tohoto počtu dokázal Wales vyhrát až ve 3 případech, zatím co Belgie jenom 2x. Nejčastěji se ale tyto zápasy končí nerozhodně remízou, která se v nich zrodila celkově až 5x.

11. 6. 2022 | Belgie – Wales 1:1

16. 11. 2021 | Belgie – Wales 1:1

24. 3. 2021 | Belgie – Wales 3:1

1. 7. 2016 | Belgie – Wales 1:3

12. 6. 2015 | Belgie – Wales 0:1

Belgie – Wales Liga národů živé vysílání

I když tento duel v televizi nenajdete, živé vysílání bude k dispozici v sázkových kancelářích, kde je ale podmínkou mít uzavřenou aktivní sázku. Utkání se hraje ve čtvrtek 22. 9. 2022 v 20:45 hodin večer.

Často kladené otázky

Kde se bude tento duel hrát?

Zápas se ve čtvrtek hraje na stadionu King Baudouin Stadium v Bruselu, který má kapacitu pro 50 093 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Jestli máte chuť si tento zápas o něco víc okořenit, tak doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří jako Betano, Fortuna či SynotTip, a vsadit si.

Koho favorizují v duelu Belgie – Wales tipy?

Ve čtvrtek večer je jasným favoritem na vítěze domácí Belgie.

Dne 20. září 2022
Napsal : Tomas