Tipy

Belgie – Polsko: Liga národů 2022 tipy zápasu

Ve středu na nás čeká zajímavý zápas, kde se proti sobě postaví Belgie a Polsko. Domácí mají druhý pokus aby potěšili fanoušky na vlastní půdě.

Belgie – Polsko tipy na zápas

Polsko vstoupilo do šampionátu opravdu skvěle, když si dokázalo poradit doma s Walesem 2:1. Belgie tolik štěstí neměla a doma podlehla Nizozemsku 1:4. Přesto ale kurzy nahrávají do karet Belgii, která má teď o to víc motivaci zvítězit.

Belgie - Polsko
Belgie – Polsko tipy

Určitě se tedy můžeme těšit na zápas plný napětí a gólů. Oba týmy potřebuje získat co nejvíc bodů, a tak nemůžou nic nechat na náhodu.

Analýza zápasu Belgie – Polsko

Belgie se po dlouhých 64 letech ocitla v Lize národů ale zatím to s ní nevypadá vůbec dobře. Největší hvězda Lukaku se jim zranil hnef v prvním zápase a je to cítit. V domácím zápase proti Nizozemsku utrpěli prohru 1:4, co není moc pozitivní. V druhém zápase jim ale kurzy pořád fandí. Za Belgii nastoupí v bráně Mignolet, v obraně Vertonghen a Boyata, střed pole bude pokrývat Meunier a v útoku bude Mertens a Trossard. Pořád je to kvalitní sestava ale Lukaku bude chybět.

Hosté z Polska se budou snažit získat na půdě protivníka alespoň jeden bod. Postarat by se o to měl kvalitní útok ve složení Zalewski, Zielinski, Lewandowski a Swiderski. Právě Robert Lewandowski je ta podpora v útoce, která bude Belgii pravděpodobně chybět.

Poslední vzájemné zápasy

Domácí Belgie dokázalo z poslední pěti vzájemných zápasů vyhrát jenom jeden, a i to už bude nějaký ten pátek. I když v posledních letech se jeho kádr výrazně zlepšil, stejná věc platí o Polsku. Domácí prostředí ale dává výhodu právě Belgii.

17. 11. 2007 | Belgie – Polsko 0:2

15. 11. 2006 | Belgie – Polsko 0:1

30. 4. 2003 | Belgie – Polsko 3:1

28. 6. 1982 | Belgie – Polsko 0:3

8. 10. 1967 | Belgie – Polsko 2:4

Belgie – Polsko liga národů živé vysílání

Celý zápas budete moct sledovat v televizi na stanici Sport 2. V případě, že si na tento zápas vsadíte v jedné ze sázkových kanceláří, tak je možné sledovat živé vysílání i prostřednictvím jejich stránek. Na výběr máte Fortunu, Betano nebo SynotTip. Utkání se začíná ve středu v 20:45 našeho času.

Často kladené otázky

Kde se bude zápas hrát?

Zápas bude probíhat na King Baudouin Stadium – severozápadním stadionu v Bruselu.

Kde si můžu na tohle utkání vsadit?

Na utkání je možné si vsadit v jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako Betano, SynotTip a Fortuna.

Koho staví v zápase Belgie – Polsko tipy do role favorita?

Kurzy teď hrají v prospěch domácí Belgie, i když ve vzájemných zápasech má na vrch Polsko.

Dne 8. června 2022
Napsal : Tomas