Tipy

Belgie – Nizozemsko: Liga národů 2022 tipy zápasu

Další ze zápasů v rámci Ligy národů bude patřit Belgii a Nizozemsku. Tyto dva kvalitní týmy se utkají na belgické půdě v pátek večer.

Tipy na zápas Belgie – Nizozemsko

I když se jedná o vyrovnaná mužstva, mírně na vrch bude mít Belgie. V zápasu Belgie – Nizozemsko tipy dávají přednost domácí Belgii, která doma pravidelně podává mnohem kvalitnější výkony.

Belgie - Nizozemsko
Belgie – Nizozemsko tipy

Nizozemsko jí ale nedá nic zadarmo. Svěrenci Louis van Gaala mají mezi sebou hodně kvalitních hráčů, kteří dokážou skvěle spolupracovat. Proto i když nemají mega hvězdy, tak vědí potrápit i ty nejlepší týmy.

Analýza zápasu Belgie – Nizozemsko

Pro belgické fanoušky je asi největším zklamáním fakt, že v brance nebude stát jejich brankárská jednička Thibaut Courtois. Brankář Realu Madrid má po finále Ligy mistrů natažený stehenní sval, a proto nepodpoří svůj tým. Chybět bude taky Jason Denayer, který utrpěl zranění kotníku. Ve středu obrany ho tak zastoupí Dedryck Boyata.

Důležitou informací je, že Eden Hazard je po operaci nohy už v plné formě, proto národní tým pravděpodobně podpoří. Chybět by neměl ani hvězdný útočník Romelu Lukaku.

Nizozemsko je více méně v plné síle, včetně kvalitních hráčů jako Virgil van Dijk nebo Memphis Depay. Chybět nebude sni Frenkie de Jong, záložník z Barcelony, který ale projevil zájem o Manchester United.

Poslední vzájemné zápasy

Jedná se o poměrně vyrovnané týmy, čemu nasvědčují i poslední vzájemné zápasy. Přesto, že v Belgie – Nizozemsko tipy na remízu jsou často nejvyšší, je to nejpravděpodobnější scénář. Historicky tomu tak vždy bylo, a z pěti posledních zápasů, jenom jeden neskončil dělením bodů.

16. 10. 2018 | Belgie – Nizozemsko 1:1

9. 11. 2016 | Belgie – Nizozemsko 1:1

29. 5. 2004 | Belgie – Nizozemsko 1:0

20. 8. 2003 | Belgie – Nizozemsko 1:1

13. 6. 1998 | Belgie – Nizozemsko 0:0

Belgie – Nizozemsko živé vysílání

Pro české fanoušky pravděpodobně není toto utkání dostatečně zajímavé, protože ČT sport se rozhodlo nezařadit jeho vysílání do programu. Shlédnou zápas Belgie – Nizozemsko liga národů ale budete moct na stránkách sázkových kanceláří, kde je ale podmínkou aktivní sázka. Samotný zápas se koná v pátek o 20:45 našeho času.

Často kladené otázky

  • Kde se bude zápas odehrávat?

Utkání se koná na bruselském King Baudouin Stadium, co dává Belgii výhodu domáciho prostředí, a tedy roli favorita.

  • Kde si můžu na toto utkání vsadit?

Máte možnosť vsadit si na tento zápas v sázkových kancelářích, jako například SynotTip, Fortuna nebo Betano.

  • Koho bychom mohli postavit do role favorita?

V utkání Belgie – Nizozemsko tipy nasvědčují, že domácí Belgie bude jasným favoritem na výhru.

Dne 2. června 2022
Napsal : Tomas