Tipy

Bayern – Real Madrid: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

V rámci největší klubové soutěže se můžeme těšit na souboj dvou velkých expertů na tuto soutěž. Oba týmy mají zálusk na ušatý pohár. Naše Bayern – Real Madrid tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Bayern – Real Madrid kurzy

Bayern – Real Madrid tipy

Více než 2,5 gólů

Myslíme si, že v utkání mezi Bayernem a Realem Madrid uvidíme minimálně tři branky. Tuto statistiku jsme viděli v každém z posledních pěti vzájemných utkání mezi těmito celky.

Oba týmy vstřelí gól

K prvnímu tipu předpokládáme také branku od obou celků. U této statistiky platí to samé, co u první a viděli jsme jí taktéž v již zmíněných pěti utkáních.

Vsaďte si zde

Bayern - Real Madrid tipy

Analýza zápasu Bayern – Real Madrid

Bayern

Bayern sice již přišel o titul v Bundeslize po velmi dlohých letech, ale stále musí zabrat, aby udržel aspoň druhou pozici v ligové tabulce. Zabrat se mu podařilo v posledním utkání, ve kterém měl herně navrch v domácím utkání s Frankfurtem, ale výsledkově to na tři body téměř nestačilo. Hlavním řiditelem branek byl v tomto utkání znovu Kane, který bude bezpochyby také nejlepším střelcem této soutěže. Už v 9. minutě otvíral skóre pro domácí, ale Frankfurt s odpovědí nečekal dlouho a ještě v první půli tak srovnával Ekitiké a tento poločas také skončil výsledkem 1:1. Ve druhém poločase to bylo z většiny o tlaku Bayernu, který chtěl vyhrát a taková hra se také vyplatila, když v 61. minutě ukázal rozhodčí na puntík v prospěch mnichovského celku. Penaltu kopal klasicky Kane a také se klasicky nemýlil a vítězným gólem zařídil svému týmu výhru 2:1. Bayernu bude v semifinále Ligy mistrů chybět Boey, Coman, Buchmann a Sarr.

Real Madrid

Real Madrid má opravdu náročný program a po zápase s Barcelonou se vrhnul na utkání proti Realu Sociedad. A domácí San Sebastian měl v tomto utkání poměrně navrch herně. Moc šancí jsme však neviděli ani na jedné straně a zápas byl velmi pasivní z obou stran. Co rozhodlo byla jediná branka z 29. minuty, kterou přinesl Arda Guler. Tato jediná branka také rozhodla, že si v tomto náročném utkání vezme výhru Real Madrid tím nejmenším možným rozdílem. Pod výhru se podepsal také výborný Kepa, který všechny šance domácích dokázal vytěsnit. Do Německa musí lídr La Ligy bez Carvajala, Courtoise a Alaby.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Bayern – Real Madrid tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 30.4. ve 21:00 v Mnichově v Allianz aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Premier Sport 2.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Clement Turpin.

Vsaďte si zde
Dne 29. dubna 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.