Tipy

Barcelona – Viktoria Plzeň: předpovědi a sázky na zápas 7. září 2022

Španělský fotbalový gigant FC Barcelona přivítá na domácím Camp Nou celek z české Plzně. Domácí jsou vysoce favorizovaní i přes nevydařenou minulou sezónu. Výkop Blaugranas začne ve čtvrtek 7. září v hlavním městě Katalánska.

 Tipy na zápas Barcelona – Viktoria Plzeň

Papírově počítají bookmakeři s jasnou výhrou FC Barcelona. Naposledy se tyto týmy utkaly před 11 lety a tehdy také favorizovaní domácí obhájili tvrzení výhrou 4:0.

Viktorka si zahraje o výhru nad domácími Blaugranas

FC Barcelona a Viktoria Plzeň už v minulosti odehrály společné zápasy, poslední dva však dopadly výhrami Barcelony 4:0 a 2:0, ty se však hrály před téměř 11 lety. Nabitý tým z české Plzně se nyní postaví proti zcela jinak složenému celku. Rozlosování Skupiny C Ligy Mistrů obsahuje kromě Barcelony a Plzně také milánský Inter a Bayern Mnichov. Ve skupině se zatím nehrál žádný zápas čili na postup mají šanci zatím všichni.

Dá se očekávat, že oba týmy podají v zápase své maximum, i když Plzeň bude hrát hned bez tří hráčů kvůli zraněním. Naopak Barcelona v létě prošla nemalými změnami v obsazení a na domácím Nou Campu budou chtít svým fanouškům ukázat, v jaké formě se legendární klub nachází. Většina sázkových kanceláří suverénně věří více formě Barcelony a tomu, že výhra Plzně by bylo velké překvapení. Paralelně s tímto zápasem bude probíhat i druhý zápas skupiny Inter – Bayern.
Barcelona – Viktoria Plzeň

Poslední vzájemná setkání

Španělská Barcelona a česká Viktorka spolu v historii neodehráli mnoho zápasů. Obě odehraná utkání byla také součástí skupinové fáze Ligy Mistrů.

19.10.2011 – První vzájemný zápas těchto dvou celků skončil prohrou Plzně 0:2.

1.11.2011 – Druhý skupinový zápas, tentokrát na domácím hřišti Plzně, skončil vysokou výhrou Barcelony 4:0.

Kde sledovat Barcelona – Viktoria Plzeň

Výkop zápasu je naplánován na středu 7. září 2022 na 21:00 středoevropského času. Zápas si budete moci prohlédnout živě na stanici Nova Sport 3 nebo v některých živých přenosech sázkových kanceláří.

Často kladené dotazy

Kde se bude hrát zápas?

Zápas se bude hrát na stadionu Camp Nou v Barceloně.

Kdo bude v zápase chybět?

V době zveřejnění tohoto článku je jisté, že nenastoupí 6 českých hráčů (Cadu, Dedič, Kaše, Kliment, Kopic, Řezník). Barcelona nesdělila žádnou absenci.

Kdo bude rozhodčí?

V tomto zápase bude mužem s píšťalkou Lawrence Visser z Belgie.

Kdo je lídrem tabulky?

Tento zápas se hraje jako první ve skupině, tedy tabulka je zatím prázdná.

Dne 6. září 2022
Napsal : Jan