Tipy

Barcelona – Real Madrid: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

V LaLize nás tento víkend čeká zápas podzimní části. V El Clásicu mezi Barcelonou a Realem Madrid jde v této části sezóny také o první místo v tabulce, takže bude co sledovat. Naše Barcelona – Real Madrid tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Barcelona – Real Madrid kurzy

Barcelona – Real Madrid tipy

Více než 2,5 gólu

Čekáme, že zítřejší derby mezi Barcelonou a Realem Madrid bude gólově bohaté. Posledních šest derby vidělo hned pětkrát minimálně tři branky. V posledních pěti zápasech Realu Madrid jsme tento počet pak viděli čtyřikrát.

Výhra Barcelony

Také si myslíme, že domácí El Clásico Barcelona dokáže ovládnout. Neprohrála ve všech soutěžích již 16 zápasů a má skvělou formu. Navíc má výhodu domácího prostředí a bude těžké ji zítra zastavit.

Vsaďte si zde

Barcelona - Real Madrid tipy

Analýza zápasu Barcelona – Real Madrid

Barcelona

Barca svůj poslední zápas odehrála v Lize mistrů. Povinností bylo udržet si zatím stoprocentní výkon ve skupině, a tak se také stalo. V prvním zápase porazilo Antverpy, následně těsně Porto a v posledním zápase doma se jí podařilo zkrotit i ukrajinský Shakhtar. Barcelona tento zápas rozhodla dvěma góly v prvním poločase. První vstřelil Torres a o deset minut později se trefil Lopez. Ve druhé půli už to bylo více rozházené a Barcelona musela skóre držet, protože obdržela gól na 1:2 a zápas takhle také skončil. Barcelona bude hrát El Clásico bez Koundeho, Pedriho, Roberta, de Jonga a Lewandowského.

Real Madrid

Real Madrid hrál svůj poslední zápas také v Lize mistrů. Tento zápas skončil v jejich prospěch úplně stejným výsledkem, jako zápas Barcelona proti Shakhtaru. Real Madrid tak také pokračuje v této sezóně Ligy mistrů stále stoprocentně. Za Real Madrid se trefil v prvním poločase Rodrygo a ve druhém pak vítězným gólem Bellingham. Braga o dvě minuty později snížila na 1:2, ale další gól z její strany už nepřišel. Realu bude v Barceloně chybět Courtois, Militao, Ceballes a Guler.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Barcelona – Real Madrid tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 28.10. v 16:15 v Barceloně na Stadio Olimpico.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas můžete sledovat na stanci Nova Sport 3, kterou můžete najít u O2.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Jesus Manzano.

Vsaďte si zde
Dne 27. října 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.