Tipy

Barcelona – Neapol: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

V prvním utkání mezi těmito celky jsme viděli remízu 1:1. Teď je úplně vše otevřené a začínáme v podstatě úplně znovu. Naše Barcelona – Neapol tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Barcelona – Neapol kurzy

Barcelona – Neapol tipy

Výhra Barcelony

Naším prvním tipem pro odvetu Barcelony s Neapolí je, že uvidíme vyhrát domácí Barcelonu. Barca se defenzivně velmi zlepšila a v posledních třech zápasech neobdržela ani branku. Navíc si drží neporazitelnost již osm zápasů v řadě. Na Neapol zároveň umí, když proti ní neprohrála žádné z posledních sedmi vzájemných střetnutí.

Více než 2,5 gólů

U tohoto zápasu očekáváme minimálně tři branky. Podle nás půjde o mnohem otevřenější zápas, než od obou celků vídáme v lize a bude to hodně nahoru dolů. V posledních pěti vzájemných utkáních jsme vždy viděli góly od obou celků.

Vsaďte si zde

Barcelona - Neapol tipy

Analýza zápasu Barcelona – Neapol

Barcelona

Barcelona posledně v lize odehrála zajímavé domácí utkání s Mallorcou. Barca byla favorizována a také že v tomto utkání byla lepší. Ovšem znovu u ní zlobila efektivita. Z dvaceti pokusů proměnila Barcelona pouze jediný a to v 73. minutě, když se trefil stále 16letý Lamine Yamal. Tato jediná branka stačila Barceloně na výhru a všechny tři body, ale nemuselo to být tak napjaté, kdyby třeba Gundogan ve 24. minutě proměnil penaltu a tak dále. Barcelona bude doma v odvetě proti Neapoli bez Baldeho, Gaviho, Pedriho, de Jonga, Alonsa a Torrese.

Neapol

Neapol hrála skvěle ve svých posledních utkáních, ale to se jí nepodařilo potvrdit v tom posledním, když svůj turínský dvojboj zakončovala doma. Proti horšímu turínskému celku byla Neapol mnohem lepší a vypadala jako jediným týmem na hřišti, ale efektivita byla to, co Neapol stálo všechny tři body. Dlouho tlačila, ale trvalo jí to k první brance. Ta přišla v 61. minutě od Kvaratskhelii a vypadalo to, že už to bude mít domácí pod kontrolou. Dvě minuty na to však přišla srovnávací branka od Sanabrii, který nebyl ani minutu na hřišti. Na tuto branku už Neapol odpověď nenašla a zápas tak skončil 1:1 i přes to, že mohla Neapol vstřelit klidně další tři branky. Do Barcelony letí italský mistr bez Cajusteho, Ngongeho a Zielinskiho.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Barcelona – Neapol tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 12.3. ve 21:00 v Barceloně na Olympijském stadionu.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Premier Sport 2.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Danny Desmond Makkelie.

Vsaďte si zde
Dne 11. března 2024
Barcelona – Neapol: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.