Tipy

Barcelona – Bayern Mnichov : Liga mistrů 2022 tipy zápasu

Barcelona ve středu na domácí půdě přivítá Bayern Mnichov v rámci skupiny C v Lize mistrů.

Barcelona – Bayern Mnichov tipy na zápas

Dnes je již jisté, že Barcelona do dalších kol Ligy mistrů nepostoupí, ale jelikož hraje ve středu doma, tak kurzy stojí mírně na její straně.

Barcelona - Bayern Mnichov
Barcelona – Bayern Mnichov tipy

Bayern Mnichov naopak ve zkoušce ohněm obstál a ze čtyř dosavadních duelů ani jednou neselhal. V Barceloně si tak může dovolit i prohrát, a stejně na šampionátu půjde dál.

Analýza zápasu Barcelona – Bayern Mnichov

I když v domácí lize se Barceloně dost daří, v Lize mistrů vůbec. Ve skupině C, kde byl krom naší Plzně i Inter Milán a Bayern Mnichov, byli její šance na postup vcelku reálné. Stačilo ale několik zaváhání a Barcelona se tak ocitla na třetím místě, čili nepostupujícím. Ve středu hraje doma proti Bayernu, se kterým minulý měsíc v Mnichově prohrála 0:2 a z posledních pěti zápasů nedokázala nad ním vyhrát, bez ohledu na to, jestli se hrálo v Barceloně nebo v Mnichově. S podporou Lewandowskeho by ráda proti Bayernu obstála, i když to už na postup stačit nebude.

Bayern naopak překvapivě není na čele Bundesligy ale v rámci Ligy mistrů nechybuje. Paradoxně mu dokázala střelit gól jenom naše Plzeň, i když se zápas skončil v prospěch Mnichova 4:2. Do Barcelony by si Bayern rád zašel po další výhru ale není to pro jeho postup podmínkou.

Poslední vzájemné zápasy

Barca se s Bayernem Mnichov utkala scelkově již 12x, ale nevyhrála už dost dlouho. Z těchto utkání má Barcelona 4 výhry, zatím co Bayern až 7. Jenom jeden zápas se skončil remízou. Barcelona ale dokázala Bayern porazit naposledy v roce 2015, co je už hodně dávno.

13. 9. 2022 | Barcelona – Bayern Mnichov 0:2

8. 12. 2021 | Barcelona – Bayern Mnichov 0:3

14. 9. 2021 | Barcelona – Bayern Mnichov 0:3

14. 8. 2020 | Barcelona – Bayern Mnichov 2:8

12. 5. 2015 | Barcelona – Bayern Mnichov 2:3

Barcelona – Bayern Mnichov Liga mistrů živé vysílání

V případě, že byste rádi sledovali tento zápas živě, tak máte k dispozici buď online přenos v sázkových kancelářích, nebo televizní přenos. Toto utkání bude u nás v televizi vysílat Nova Sport 3, a bude se na co koukat, jelikož jde o dva týmy nejvyšší kvality. Duel se hraje ve středu 26. 10. 2022 večer v 21. hodin.

Často kladené otázky

Kde se tento zápas bude hrát?

Středeční duel mezi Barcou a Bayernem se bude hrát na stadionu Camp Nou v Barceloně, který má kapacitu pro 99 354 diváků.

Kde mám možnost si na tento zápas vsadit?

Kdybyste měli chuť si na tento zápas vsadit, tak doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako například Fortuna, SynotTip nebo Betano.

Koho v zápase Barcelona – Bayern Mnichov tipy favorizují?

Mírným favoritem v tomto utkání je domácí FC Barcelona.

Dne 24. října 2022
Barcelona – Bayern Mnichov : Liga mistrů 2022 tipy zápasu
Napsal : Tomas Winkler