Tipy

Baník – Plzeň: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Zítra se v dohrávce 17. kola FORTUNA:LIGY dočkáme zajímavého utkání mezi Baníkem a Plzní. Oba týmy jsou na tom velmi rozdílně, ale sledujeme zápas, který může dopadnout jakkoliv. Naše Baník – Plzeň tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Baník – Plzeň kurzy

Baník – Plzeň tipy

Výhra Plzně

Plzeň je teď ve skvělé formě a připravuje se postupně na vyřazovací část Konferenční ligy. Plzeň navíc neprohrála už 13 zápasů v řadě. Baník z posledních pěti ligových utkání hned čtyři prohrál.

Více než 2,5 gólů

V tomto zápase zároveň tipujeme aspoň tři branky. Tuto statistiku jsme viděli v šesti z posledních sedmi vzájemných utkáních. V každém z nich navíc vstřelily branku oba celky. Baník měl tuto statistiku v pěti z posledních šesti utkání.

Vsaďte si zde

Baník - Plzeň tipy

Analýza zápasu Baník – Plzeň

Baník

Baník vstoupil do jarní části letošní sezóny opravdu hrozivě. Ostravský celek hrál venku proti posledním Budějovicím a jako favorit vůbec neobstál. Budějovice šly do tohoto zápasu s třemi výhrami a díky špatnému Baníku získaly čtvrtou. V první půli byl sice Baník lepším celkem, ale první poločas gól nepřinesl. Ve druhém se hra úplně překlopila a byly to Budějovice, které na tom byly herně lépe. V 56. minutě z toho přišla první zasloužená branka Šiguta a v dalších třinácti minutách hned další dvě. Prvně se trefil Králik a po něm Alli a bylo v 69. minutě za stavu 3:0 pro Budějovice hotovo a Baník odjel domů z ostudnou prohrou. Baník jde navíc do utkání s Plzní bez Takácse, Tanka a Tetoura.

Plzeň

Plzni také moc jarní vstup nevyšel, ale nebylo to tak tragické jako na straně soupeře. Proti Boleslavi se tým Miroslava Koubka docela trápil, ale nebyl daleko výhry, o kterou přišel v posledních minutách zápasu. Plzeň dopředu nepředvedla vůbec nic, ale k první brance se dostala ve druhé půli po trefě do vlastní brány od Krále. Boleslav poté byla spíše lepší a nakonec z toho v 88. minutě přišla penalta a Boleslav zaslouženě srovnala, když jí Ladra dokázal proměnit. Tento stav se už nakonec neměnil a oba týmy braly po bodu. Plzeň do Ostravy jede bez Durosinmiho a Havla.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Baník – Plzeň tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 13.2. v 18:00 v Ostravě na Městském stadionu.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici O2TV Fotbal, kterou naleznete na Skylinku.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Jan Všetečka.

Vsaďte si zde
Dne 12. února 2024
Baník – Plzeň: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.