Tipy

Baník Ostrava – Zlín : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Sobotní odpoledne přinese i zápas mezi Baníkem Ostrava a Trinity Zlín.

Baník Ostrava – Zlín tipy na zápas

Baníku se tuto sezonu zatím nedaří a pořád se hledá. V prvních dvou utkáních nedokázal zatím zvítězit ani jednou, i když hrál už i na domácí půdě. Remíza v Praze proti Bohemians je sice cenná, ale prohra doma s Olomoucí určitě domácí fanoušky nepotěšila. Proti slabšímu Zlínu bude Baník opět hrát doma, a bude tak mít další šanci na první zisk 3 bodů v sezoně.

Baník Ostrava - Zlín
Baník Ostrava – Zlín tipy

Zlín na tom není o moc líp. V úvodním utkání sice remizoval se silnější Mladou Boleslaví 0:0, v druhém zápase ale podlehl Slavii Praha 1:4. V sobotu bude mít v Ostravě nelehký úkol, a proto by byla i remíza dostačující.

Analýza zápasu Baník Ostrava – Zlín

Zlínu bude v tomto zápase chybět obránce Procházka, který v posledním zápase se Slavii dostal červenou kartu. Baník se v posledních minutách zápasu proti Bohemce vzepřel, dorovnal ztrátu 2 branek, co jej určitě nakoplo do dalších utkání. Největší slabinou Baníku je právě obrana, na které musí trenér Pavel Vrba opravdu zapracovat. V dvou zápasech inkasovat 6 gólů, to by se prostě dít nemělo. Proti slabšímu Zlínu si může zkusit Baník Ostrava nové kombinace, jelikož se předpokládá, že by měl bez větších komplikací vyhrát. Očekáváme tedy opět gólovou prezentaci Kuzmanoviče, Klímy a Tijaniho, kteří proti Bohemce minulou sobotu dokázali skórovat. Vše je to v rukou domácího Baníku, který svým fanouškům dluží vítězství.

Poslední vzájemné zápasy

Baník se se Zlínem utkal dohromady 32x. Ve 14 z těchto zápasů dokázal vyhrát Baník Ostrava, a jenom ve 4 dokázal vyhrát Zlín. Remíza se zrodila zatím 14x. Ve většině případů jsou misky váh nakloněné na stranu Baníku, i když poslední dobou se vyrovnávají.

27. 11. 2021 | Baník Ostrava – Zlín 2:2

1. 8. 2021 | Baník Ostrava – Zlín 5:1

15. 5. 2021 | Baník Ostrava – Zlín 4:2

23. 1. 2021 | Baník Ostrava – Zlín 1:1

30. 5. 2020 | Baník Ostrava – Zlín 1:1

Baník Ostrava – Zlín Fortuna liga živé vysílání

Zápas bude dostupný na dvou platformách – Fortuna TV a O2 TV. Jestli jste se chystali sledovat tento duel na ČT Sport, tak máte smůlu, jelikož Česká televize letos nezískala práva pro vysílání zápasů Fortuna Ligy. Duel se hraje v sobotu 13. 8. 2022 v 16:00.

Často kladené otázky

Kde se bude zápas hrát?

Zápas se koná na Městském stadionu v Ostravě, který má kapacitu 15 123 diváků.

Kde si můžu na toto utkání můžu vsadit?

Doporučujeme využít služeb ověřených sázkových kanceláří, jako například SynotTip, Betano nebo Fortuna.

Koho v utkání Baník Ostrava – Zlín tipy staví do role favorita?

Jasným favoritem v tomto utkání je domácí Baník Ostrava.

Dne 11. srpna 2022
Napsal : Tomas