Tipy

Baník Ostrava – Teplice : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

V sobotu se v 16. hodin utkají i Baník Ostrava a FK Teplice.

Baník Ostrava – Teplice tipy na zápas

Baník na domácí půdě dokáže hrát mnohem lépe než když je v pozici hostů. Zároveň je vidět, že se tým sehrává, proto kurzy jednoznačně mluví v jeho prospěch.

Baník Ostrava - Teplice
Baník Ostrava – Teplice tipy

Teplice se zatím v aktuální sezoně Fortuna Ligy nějak neukázali a s největší pravděpodobností budou hrát opět o udržení v nejvyšší soutěži.

Analýza zápasu Baník Ostrava – Teplice

Baník Ostrava se zápas od zápasu zlepšuje. I když proti Teplicím s největší pravděpodobností ještě nenastoupí hráči jako Almási, Lischka a Takács, pořád mají dost silný kádr na to aby Teplice porazili. V otevíracím zápase utrpěl Baník doma prohru 0:3 proti Olomouci, z čeho nebyl v Ostravě nikdo nadšen. Je ale vidět, že si to vzali k srdci a začali se snažit. Výsledkem byla cenná remíza proti Bohemce 3:3 a následně domácí výhra proti Zlínu 3:1. Tuto sobotu proti papírově slabším Teplicím by měl Baník opět domácí fanoušky potěšit.

Teplice jdou přesně opačným směrem. V prvním zápase doma překvapivě uhráli se šampiony z Plzně remízu 2:2, ale to byl pravděpodobně jejich nejlepší zápas sezony. V Liberci dostali výprask 1:5 a minulou sobotu prohráli doma s Bohemkou 0:1. Zatím jsou Teplice hlavním favoritem na vypadnutí z první ligy, a jestli nezačnou alespoň nějaké zápasy vyhrávat, tak je vysoce pravděpodobné, že příští sezonu si v nejvyšší soutěži už nezahrajou.

Poslední vzájemné zápasy

Baník Ostrava a Teplice jsou dost vyrovnané týmy. Svědčí o tom i statistiky, které jsou hodně vyrovnané. Z celkových 50 zápasů vyhrál Baník 15x, zatím co Teplice 16x. Remíza se ve vzájemných zápasech zrodila 19x. Poslední zápas sice vyhráli Teplice ale Baník v sobotu hraje doma.

12. 2. 2022 | Baník Ostrava – Teplice 2:4

11. 9. 2021 | Baník Ostrava – Teplice 2:1

27. 2. 2021 | Baník Ostrava – Teplice 1:1

26. 9. 2020 | Baník Ostrava – Teplice 1:2

24. 11. 2019 | Baník Ostrava – Teplice 1:1

Baník Ostrava – Teplice Fortuna liga živé vysílání

Druhý sobotní zápas budete moct sledovat na Fortuna TV nebo O2 TV. ČT Sport zápas vysílat nebude. Utkání se hraje v sobotu 20. 8. 2022 v 16:00.

Často kladené otázky

Kde se tento zápas bude hrát?

Utkání se hraje na Městském stadionu Ostrava, který má kapacitu pro 15 123 diváků.

Kde mám možnost si na tento zápas vsadit?

Jestli si chcete vsadit na výhru jednoho nebo druhého týmu či remízu, tak doporučujeme k tomu využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, mezi které se řadí Fortuna, Betano či SynotTip.

Koho v utkání Baník Ostrava – Teplice tipy favorizují?

I když se jedná o vyrovnané týmy, favoritem v zápase je domácí Baník.

Dne 17. srpna 2022
Napsal : Tomas