Tipy

Baník Ostrava – Slovácko : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Prvním zápasem nedělního 12. kola Fortuna Ligy je duel mezi Baníkem Ostrava a Slováckem.

Baník Ostrava – Slovácko tipy na zápas

Baník zatím nenavázal na skvělé umístění v minulé sezoně a vypadá to, že letos bude spíš hrát o záchranu. Doma proti Slovácku jsou ale kurzy nakloněny mírně na jeho stranu.

Baník Ostrava - Slovácko
Baník Ostrava – Slovácko tipy

Slovácko je na tom dost podobně, jelikož minulou sezonu bylo taky v top 5 a teď je až na 12. místě. Výhra nebo remíza je méně pravděpodobná, ale není vyloučena.

Analýza zápasu Baník Ostrava – Slovácko

Baník Ostrava letos víckrát zaváhal v dost lehkých zápasech. Prohra s Teplicemi nebo Brnem je teď na bodovém počtu znát, ale nic s tím už nenadělá. Překvapivě dokázal ale Baník remizovat s Bohemkou, Jabloncem i Spartou. Ve všech případech hrál v pozici hostů, takže remíza je o to cennější. Jediným problémem je, že Baník Ostrava nedokáže podávat stabilní výkony tohoto formátu, jinak by byl v tabulce na tom omnoho lépe. V posledním zápase remizoval v Liberci 0:0 a teď ho doma čeká obdobně těžký zápas se Slováckem. Výhra by se určitě hodila, ale šance jsou dost vyrovnané.

Slovácko mělo dobrý start do sezony, ale postupem času jeho forma upadá. Dobrý zápas odehrálo doma proti Slavii, kde se zrodila remíza 1:1, ale to je v poslední době asi tak všechno. Proti slabšímu Zlínu dokázalo vyhrát 2:0 ale v posledním zápase proti Bohemce prohrálo Slovácko doma 2:4. Výhra nebo remíza v Ostravě by Slovácku dala větší šance opět letos atakovat top 10 nebo dokonce top 5.

Poslední vzájemné zápasy

Kluby Baník Ostrava a 1.FC Slovácko se v rámci Fortuna Ligy utkali celkově už 39x. Kdysi statistiky vedl Baník, ale poslední roky patří Slovácku. To má na kontě až 17 výher, zatím co Baník ve vzájemných duelech dominoval jenom 15x. Remíza se zrodila celkově 7x. Baník ale vyhrál naposledy před 2,5 rokem.

30. 4. 2022 | Baník Ostrava – Slovácko 1:3

12. 3. 2022 | Baník Ostrava – Slovácko 0:0

16. 10. 2021 | Baník Ostrava – Slovácko 1:2

21. 3. 2021 | Baník Ostrava – Slovácko 1:2

20. 1. 2021 | Baník Ostrava – Slovácko 1:2

Baník Ostrava – Slovácko Fortuna Liga živé vysílání

Kdybyste rádi tento zápas sledovali živě, tak k dispozici máte buď přenos na O2 TV nebo na Fortuna TV. Česká Televizi tento zápas vysílat nebude, jelikož naň nemá práva. Utkání se koná v neděli 16. 10. 2022 odpoledne v 15. hodin.

Často kladené otázky

Kde se tento zápas hraje?

Nedělní duel se bude hrát na Městském Stadionu Ostrava, který má kapacitu pro až 15 123 diváků.

Kde si můžu na tento zápas vsadit?

Vsadit si můžete samozřejmě v kterékoliv sázkové kanceláři, my ale doporučujeme využít služeb jedné z těch ověřených, jako například SynotTip, Fortuna či Betano.

Koho v zápase Baník Ostrava – Slovácko tipy favorizují?

Mírným favoritem v tomto duelu je domácí Baník Ostrava.

Dne 14. října 2022
Napsal : Tomas