Tipy

Baník Ostrava – Mladá Boleslav : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Třetím odpoledním zápasem 14. kola Fortuna Ligy bude duel mezi Baníkem Ostrava a Mladou Boleslaví.

Baník Ostrava – Mladá Boleslav tipy na zápas

Baník zažívá v letošní sezoně výrazný sestup v tabulce, než je zvyklý. Aktuálně mu patří 12. příčka, co by znamenalo boje o udržení v nejvyšší soutěži. V sobotu ale hraje doma a proti Mladé Boleslavi stojí kurzy na jeho straně.

FK Mladá Boleslav je na tom stejné jako po minulé roky. Patří jí deváté místo v tabulce, co je pro ní typické. Její šance na úspěch nebo remízu v Ostravě nejsou vůbec nízké, i když kurzy jsou o něco slabší.

Analýza zápasu Baník Ostrava – Mladá Boleslav

Baník jednoznačně není zvyklý se takhle dlouho od začátku sezony trápit. V posledním zápase odehrál proti Plzni vcelku dobrý zápas, ale pořád to nestačilo na bodový zisk. V sobotu ho čeká lehčí zápas proti Mladé Boleslavi, ve kterém musí získat nějaké body, ideálně všechny tři, jelikož týden na to hraje proti Slavii. Z tohoto zápasu si pravděpodobně body neodnese, proto jsem už ve fázi, kdy se každý jeden bod počítá. Jestli nechce Baník sestoupit do druhé ligy, bude se muset začít snažit.

Mladá Boleslav nemá v Ostravě co ztratit. Baník má sice méně bodů a je níže v tabulce, kvalita jeho kádru je ve srovnání s Boleslaví o něco vyšší. Pro udržení pozice ve středě tabulky stačí Boleslavi i remíza, co není tak nepravděpodobný výsledek.

Poslední vzájemné zápasy

Baník se s Mladou Boleslaví utkal celkově již 35x, z čeho dokázal dominovat jenom v 10 případech, i když většinou v posledních letech. Mladá Boleslav na druhé straně vyhrála až 17 z těchto vzájemných zápasů. Remíza se zrodila jenom v 8 případech.

6. 2. 2022 | Baník Ostrava – Mladá Boleslav 3:2

28. 8. 2021 | Baník Ostrava – Mladá Boleslav 1:0

20. 4. 2021 | Baník Ostrava – Mladá Boleslav 2:1

15. 12. 2020 | Baník Ostrava – Mladá Boleslav 3:1

9. 3. 2020 | Baník Ostrava – Mladá Boleslav 2:3

Baník Ostrava – Mladá Boleslav Fortuna Liga živé vysílání

V případě, že byste si rádi toto utkání vychutnali živě, tak budete tak moct učinit prostřednictvím živých přenosů na O2 TV a Fortuna TV. Zápas se hraje v sobotu 29. 10. 2022 odpoledne přesně v 15:00.

Často kladené otázky

Kde se toto utkání bude hrát?

Tento duel se bude hrát na Městském stadionu Ostrava, který má kapacitu pro celkově 15 123 diváků.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

Když byste si rádi i na toto utkání vsadili, tak určitě doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, mezi které patří SynotTip, Betano a Fortuna.

Koho v utkání Baník Ostrava – Mladá Boleslav tipy favorizují?

Favoritem v sobotu odpoledne bude domácí tým z Baníku Ostrava.

Dne 27. října 2022
Napsal : Tomas