Tipy

Baník Ostrava – Brno : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Středeční večer se bude nést i v duchu zápasu Baníku Ostrava a Zbrojovky Brno.

Baník Ostrava – Brno tipy na zápas

Baník letos hraje dost špatně a pořád čeká na svou chvíli, kdy se na něj obrátí štěstí. Z pěti zápasů má na kontě jenom jednu výhru, co by mohl tuto středu napravit doma proti Brnu.

Baník Ostrava - Brno
Baník Ostrava – Brno tipy

Brno zatím překvapivě obsazuje 9. příčku v tabulce, díky 2 výhrám, a to má k dobru ještě odložený zápas s Plzní. Zbrojovka tento rok míří vysoko ale v Ostravě to nebude mít lehké.

Analýza zápasu Baník Ostrava – Brno

Baník Ostrava pod taktovkou Pavla Vrby zatím toho v letošní sezoně Fortuna Ligy toho moc neukázal. V prvním zápase si udělal ostudu, když doma prohrál se Sigmou Olomouc 0:3. V druhém zápase podal mnohem lepší výkon proti Bohemce, když dokázal v Praze remizovat 3:3. Následně porazil doma Zlín 3:1 a všechno vypadalo, že už je na správné cestě. Pak ale následovala domácí prohra s Teplicemi a opět bylo všechno ve starých kolejích. V posledním zápase Baník Ostrava v Jablonci remizoval 1:1 ale hrál opravdu nanic. Teď potřebuje doma ukázat, že má na víc a s Brnem si poradit. Kurzy mu fandí, no záleží jestli se dokáže vzchopit.

Brno na druhé straně zatím jenom překvapuje. Trenér Dostálek vede tým zatím dobře, z čeho vznikla výhra v Olomouci 2:0 a doma proti Mladé Boleslavi 3:1. Nikdo nepočítal s tím, že Brno by mohlo být vyrovnaným soupeřem a zatím ho všichni jenom podceňují. V posledním zápase Brno doma prohrálo se Slavií, která si už naň dala pozor. Ostrava tak bude na brněnský kádr taky už lépe připravena.

Poslední vzájemné zápasy

I když se to nezdá, Baník ve vzájemných zápasech s Brnem úplně nedominuje. Každý z týmů má na kontě 15 výher ve vzájemných zápasech a remíza se mezi nimi zrodila až 18x. Vždy je to teda poměrně těsný souboj, z kterého někdy nikdo nevyjde jako vítěz.

1. 5. 2021 | Baník Ostrava – Brno 1:1

23. 12. 2020 | Baník Ostrava – Brno 1:0

26. 5. 2018 | Baník Ostrava – Brno 2:0

28. 7. 2017 | Baník Ostrava – Brno 3:1

14. 5. 2016 | Baník Ostrava – Brno 1:2

Baník Ostrava – Brno Fortuna Liga živé vysílání

I když letošní zápasy Fortuna Ligy na ČT Sport nenajdete, k dispozici jsou na živé přenosy na O2 TV nebo Fortuna TV. Zápas se bude hrát ve středu 31. 8. 2022 v 17:30.

Často kladené otázky

Kde se tento duel hraje?

Toto utkání se koná na Městském Stadionu Ostrava, který má kapacitu pro celkem 15 123 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Doporučujeme využít služeb ověřených sázkových kanceláří, mezi které patří například Betano, Fortuna či SynotTip.

Koho v duelu Baník Ostrava – Brno tipy favorizují?

Ve středu je v tomto zápase favoritem domácí Baník Ostrava.

Dne 29. srpna 2022
Napsal : Tomas