Tipy

Atlético Madrid – Real Sociedad tipy na La Ligu

Předposlední kolo nejvyšší španělské soutěže přichází se zajímavým šlágrem třetího se čtvrtým. Oba týmy si touto výhrou můžou výrazně v tabulce polepšit, i proto je tento zápas tak zajímavý. Naše Atlético Madrid – Real Sociedad tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Atlético Madrid – Real Sociedad tipy

Neprohra Realu Sociedad

Real Sociedad sice nehraje doma a hraje s papírově silnějším soupeřem, ale zároveň už sedm zápasů neprohrál a teď, když mu jde o Ligu mistrů, si nebude chtít nechat ujít žádný zápas. Výhrou by si totiž zajistil účast v milionářské soutěži.

Oba týmy vstřelí gól

Oba týmy jsou v poslední době ve formě a dopředu jsou na tom také dobře. Real Sociedad vstřelil v každém z posledních pěti zápasů gól a Atlético čtyřikrát v posledních pěti zápasech. Našemu tipu přidává váhu také fakt, že jsme ve vzájemných zápasech viděli v posledních vzájemných zápasech hned čtyřikrát góly na obou stranách.

Atlético Madrid - Real Sociedad tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Atlético Madrid – Real Sociedad

Atlético Madrid

Atlético v posledním zápase hloupě přišlo o výhru a také o možnost být na druhém místě před tímto kolem. V prvním poločase se dostalo do vedení 2:0 a hned po přestávce navíc vstřelilo gól. Espanyol se však nevzdal a během patnácti minut dokázal nastřílet tři góly a uhrát tak remízu 3:3. Atlético se bude muset v zápase s Realem Sociedad obejít bez Mandavy, Saviće, Depaye, Lemara, Llorenteho, Moraty a Oblaka.

Real Sociedad

Realu Sociedad naposledy stačilo vstřelit jeden gól, aby si s Almerii zajistil výhru. Kubo se prosadil na konci prvního poločasu a víc už Sociedad na výhru nepotřeboval. Hodně se tak přiblížil účasti v Lize mistrů. Proti Atléticu bude Realu Sociedad chybět Merquelanz, Sadiq a Silva.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

3.9. 2022 | Real Sociedad 1:1 Atlético

22.5. 2022 | Real Sociedad 1:2 Atlético

19.1. 2022 | Real Sociedad 2:0 Atlético

24.10. 2021 | Atlético 2:2 Real Sociedad

12.5. 2021 | Atlético 2:1 Real Sociedad

Často kladené otázky Atlético Madrid – Real Sociedad tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Sparta – Plzeň?

Zápas Atlético Madrid – Real Sociedad se bude hrát 28.5. v 19:00 na Estadio Metropolitanu.

Kde můžu sledovat tento zápas?

V Česku bohužel tento zápas žádná stanice nevysílá.

Jaká je pozice těchto dvou týmů v ligové tabulce?

Atlético Madrid se nachází na třetím místě s jistotou Ligy mistrů pro příští sezónu, ale stále může bojovat s Realem Madrid u druhou pozici, když na něho ztrácí pouhý bod. Real Sociedad je čtvrtý a potřebuje z posledních dvou zápasů uhrát aspoň dva body, aby si zajistil účast v Lize mistrů pro příští sezónu.

Vsaďte si zde
Dne 26. května 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.