Tipy

Atlético Madrid – Barcelona tipy na La Ligu

Atlético bude začínat toto kolo v první čtyřce, ale s nevelkým náskokem, nemůže si dovolit, aby se kvůli slabší ligové formě propadlo v tabulce. V cestě jim bude stát Barcelona, která je o skóre první v lize a taky by se jí výhra proti silnému soupeři hodila. Naše Atlético Madrid – Barcelona tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Atlético Madrid – Barcelona tipy

Remíza

I když má Barcelona výhodu v tabulce nad Atléticem a v lize moc bodů neztrácí, tak si myslíme, že nebude po nepovedeném pohárovém zápase v dobrém rozpoložení. Atléti zase nemají nejlepší formu, ale dvakrát po sobě udrželi čisté konto, takže tipujeme, že tento zápas skončí remizou.

Více než 2,5 gólu

V tomto zápase bude záležet, který z týmů dříve vstřelí gól. Pokud to bude už v poločase a některý z nich povede, tak jsme si jistí, že tento tip vyjde.

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Atlético Madrid – Barcelona

Atlético Madrid si v posledním ligovém zápase dokázalo poradit s Elche. Celý zápas svého soupeře k ničemu nepustilo a vytvářelo si šance. V prvním poločase své šance sice neproměnili, ale jejich soupeř dostal v závěru první půle červenou kartu, takže šel do druhé půle v desíti hráčích. Následně se v něm dokázal prosadit Joao Felix a Alváro Morata. Na oba góly přihrál Antoine Griezmann, který si z MS přivezl skvělou formu. Atléticu bude v příštím zápase chybět pouze obránce Hermoso kvůli červené kartě z minulého zápasu.

Barceloně se poslední ligový zápas nepovedl, protože pouze remizovala v městském derby s Espanyolem. Sice otevřela skóre už v sedmé minutě, ale byl to její jediný gól v tomto zápase. V druhém poločase dostala lekci z efektivity, protože z devíti pokusů neproměnila ani jeden, přičemž jejímu soupeři stačily pouhé tři. Ze zápasu ještě má vyloučeného Jordiho Albu, který podobně jako Hermoso dostal červenou kartu.

Atlético Madrid - Barcelona tipy

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

6.2. 2022 | Barcelona 4:2 Atl. Madrid

2.10. 2021 | Atl. Madrid 2:0 Barcelona

8.5. 2021 | Barcelona 0:0 Atl. Madrid

21.11. 2020 | Atl. Madrid 1:0 Barcelona

30.6. 2020 | Barcelona 2:2 Atl. Madrid

Často kladené otázky Atlético Madrid – Barcelona tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 8.1. ve 21:00 na Estadio Metropolitano.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici Nova Sport 3, kterou si v Česku můžete předplatit u O2 TV.

Vsaďte si zde

Dne 6. ledna 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.