Tipy

Atlético – Dortmund: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

V rámci středečních utkání Ligy mistrů uvidíme taky zajímavé utkání dvou outsiderů na vítězství celého turnaje. Naše Atlético – Dortmund tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Atlético – Dortmund kurzy

Atlético – Dortmund tipy

Neprohra Atlética

Atlético v lize zažívá v posledních zápasech horší formu, ale po reprezentační formě se docela zvedlo. Podle nás si s domácí výhodou a nedá Dortmundu moc šancí na vítězství.

Méně než 2,5 gólů

Našám druhým tipem pro utkání Atlética s Dortmundem je, že neuvidíme moc branek. Tipujeme maximálně dvě branky. U Dortmundu jsme to viděli v posledních utkáních docela často a myslíme si, že oba týmy začnou opatrně.

Vsaďte si zde

Atletico - Dortmund tipy

Analýza zápasu Atlético – Dortmund

Atlético

Atlético naposledy v lize hrálo hned po reprezentační pauze. Odehrálo venkovní utkání proti Villarrealu. A tohle utkání začalo pro Atlético dobře, když se už v deváté minutě prosazoval Witsel. Vedení 1:0 vydrželo Atléticu až do poločasu, ale hned na startu toho druhého, se prosadil za Villarreal Sorloth a bylo srovnáno. Atlético se pak zbytek poločasu tlačilo za vyrovnáním a nakonec to zbytečné nebylo, protože tři minuty před koncem prolomil pevnou obranu Villarrealu Saul a Atlético se mohlo radovat z vítězné branky a vítězství 2:1. V prvním utkání proti Dortmundu bude Atlético bez Depaye, Lemara, Vitola a nejspíš také Hermosa.

Dortmund

Borussia naposledy v lize nehrála špatně, ale proti raketě této sezóny ze Stuttgartu absolutně selhala efektivita a všechny rány zvládl podržet brankář Nubel. Ten ze sedmi střel na bránu nepustil za sebe ani jednu. Stuttgartu na vítězství naopak stačily pouhé dvě. V prvním poločase jsme branku neviděli, ale Borussia byla lepším celkem. V té druhé byl průběh podobný, ale u jedné z mála šancí se objevil Guirassy a ten se v jeho formě mýlí málo kdy a zařídil tak Stuttgartu vítězství tím nejnižším rozdílem. Dortmund tak letí do Španělska po hořké porážce. Dortmundu bude chybět Bamba, Bensebaini a možná také Malen.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Atlético – Dortmund tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 10.4. ve 21:00 v Madridu na Metropolicanu.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Nova Sport 4.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Marco Guida.

Vsaďte si zde
Dne 9. dubna 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.