Tipy

Atalanta – Marseille: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Blíží se konec sezóny a s ním také závěr evropských soutěží. Ve čtvrtečních utkáních se dovíme finalisty Evropské ligy a v utkání Atalanty s Marseille musíme po remíze ve Francii začít se skórem od znovu. Naše Atalanta – Marseille tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Atalanta – Marseille kurzy

Atalanta – Marseille tipy

Oba týmy vstřelí gól

Naším prvním tipem pro odvetu Atalanty s Marseille je, že uvidíme branku od obou celků. Tuto statistiku jsme viděli v šesti z posledních sedmi zápasů Marseille a ve čtyřech z posledních pěti zápasů domácí Atalanty.

Remíza

Dle nás přijde remíza také v odvetě. Viděli jsme jí v prvním zápase ve Francii a uvidíme jí také v tomto zápase. Oba zápasy neprohrály již pět utkání v řadě, jsou na tom podobně s formou i s postavením v tabulce a tento zápas byl mohl být hrán s jistou opatrností z obou stran.

Vsaďte si zde

Atalanta - Marseille tipy

Analýza zápasu Atalanta – Marseille

Atalanta

Atalanta naposledy vystoupila v lize na půdě poslední Salernitany. Atalanta dle očekávaní měla nad domácími navrch, ale překvapivě to byla právě Salernitna, která dokázala jít do vedení. Podařilo se jí to v 18. minutě, když se prosadil Tchaouna. Domácí se pak rozhodli betonovat a moc toho do zbytku utkání nepředvedli. Vedení však vydrželo i do konce první půle. Ve druhém poločase jsme mohli sledovat dominanci Atalanty, ale ta stále potřebovala dokonat obrat. Započal ho v 57. minutě Scamacca a za pět minut jej završil Koopmeiners, ale více už Atalanta nepředvedla a dva góly tak stačily na vítězství 2:1. V odvetě proti Marseille bude Atalanta bez Kolašinace, Tolóie a Holma.

Marseille

Marseille si v lize minulý týden nezahrála, protože zápas s Reims byl z důvodu Evropské ligy odložen a tak poslední utkání Marseille bylo v prvním utkání EL proti Atalantě a Marseille mohla celý týden odpočívat, což také může hrát svou roli v odvetě. Marseille před prvním utkáním semifinále odehrála dobré utkání proti Lens, v němž vyhrála o gól 2:1 po úžasném startu a následně skvělém závěru. Marseille do Itálie letí bez Meitého a Rongiera.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Atalanta – Marseille tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 9.5. ve 21:00 v Bergamu na Gewiss Stadium.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici RTVS Šport.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Jesus Gil Manzano.

Vsaďte si zde
Dne 8. května 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.