Tipy

Aston Villa – Arsenal: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Aston Villa se po vzácném skalpu pokusí překvapit také lídra ligy. Za Arsenalem je však pouhé čtyři body a tato ztráta se může v příštím domácím zápase snížit. Naše Aston Villa – Arsenal tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Aston Villa – Arsenal kurzy

Aston Villa – Arsenal tipy

Remíza

Aston Villa je doma velice silná a poradí si zde i s nejsilnějšími soupeři. V lize drží v domácích zápasech řadu už 14 výher v řadě. Oba týmy jsou v posledních šesti zápasech ve všech soutěžích neporaženy.

Oba týmy vstřelí gól

Také pro tento zápas tipujeme, že uvidíme góly na obou stranách. A to minimálně jeden od každého z týmů. Tuto statistiku jsme u Aston Villy viděli pětkrát v posledních šesti zápasech.

Vsaďte si zde

Aston Villa - Arsenal tipy

Analýza zápasu Aston Villa – Arsenal

Aston Villa

Aston Villa si ve svém posledním utkání skvěle vyšlápla na Manchester City. Vytvořila si hned 22 střeleckých příležitostí, přičemž City pouhé dvě, což je nejméně od doby, co tento klub trénuje Guardiola. Tato aktivita byla pro Aston Villu užitečná, ale vyplatila se až ve druhé půli, kdy se dokázal trefit Leon Bailey a zařídil tak jediným gólem v zápasu výhru svému týmu, který se tak dokázal dostat na dosah prvního Arsenalu a do TOP3. Aston Ville bude chybět Buendía, Mings a Traoré.

Arsenal

Arsenal dokázal vyhrát v přehnaně hektickém utkání s Luton Townem, který se parádně držel v náročném utkání. Ve 20. minutě otevřel Arsenal skóre, když se dokázal trefit Martinelli. O pět minut později však bylo srovnáno, trefil se Osho. Do poločasu byl Arsenal znovu zaslouženě ve vedení, když se na jeho závěru trefil Jesus. Arsenal však start druhé půle absolutně zaspal, čehož využil slabší soupeř a vstřelil za něho hned dva góly Adebayo a Barkley. Lutonu na tohle všechno stačily čtyři střely. Arsenal se nevzdal a už za dvě minuty srovnával Havertz. Luton chtěl remízu udržet, ale Arsenal v poslední šanci zápasu nakonec vzal výhru na svou stranu, když se v 90+7′ trefil Rice. Arsenal bude proti Ville bez Timbera, Parteyho, Rowa, Vieiry a Tomiyasa.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Aston Villa – Arsenal tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 9.12. v 18:30 v Birminghamu ve Villa Parku

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas můžete sledovat na stanici Canal+ Sport, kterou naleznete u Skylinku

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Jarred Gilett.

Vsaďte si zde
Dne 9. prosince 2023
Aston Villa – Arsenal: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.