Tipy

AS Řím – Slavie: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Slavii čeká boj o první místo ve skupině Evropské ligy. Na postup už je to téměř jistota, ale může se ještě pokusit zabojovat proti italskému gigantovi o první místo v této skupině. Naše AS Řím – Slavie tipy si můžete přečíst v tomto článku:

AS Řím – Slavie kurzy

AS Řím – Slavie tipy

Remíza

Pro zápas Říma se Slavií tipujeme možná trochu odvážnou remízu. Řím je kvalitnějším a větším klubem, než je Slavie, ale v této sezóně se Římu opravdu nedaří a Slavie se dokáže vždy pořádně vyhecovat do zápasů s giganty, což už z jejich zápasů z Ostrovů dobře známe.

Méně než 2,5 gólu

Náš druhý tip pro tento zápas se týká gólů. Podle nás jich totiž bude málo a v tomto utkání uvidíme maximum dvou gólů. Oba týmy jich nějak moc v posledních zápasech nestřílí a podobně by to mohlo vypadat i v tomto zápase. Slavie viděla maximálně dva góly v šesti z posledních osmi zápasů.

Vsaďte si zde

AS Řím - Slavie tipy

Analýza zápasu AS Řím – Slavie

AS Řím

Řím byl ve svém posledním ligovém utkání lepším celkem, ale velmi ji trápila efektivita. Z dvaceti střel nevymysleli hráči AS ani jednu branku, což v poslední minutě nakonec dokázali změnit. Monza hrála od 41. minuty v deseti, když viděl druhou žlutou kartu D'Ambrosio, a tak to byla pro Řím povinnost v podobě vítězství. Monza se dlouho držela a chvílemi sama ve druhé půli útočila, ale smůlu Říma nakonec zlomil El Shaarawy v poslední minutě, když vstřelil jediný gól zápasu a zajistil svému týmu všechny tři body. Řím se bude proti Slavii muset obejít bez Kumbully, Pellegriniho, Sanchese, Abrahama a Dybaly.

Slavie

Slavii také výherně vyšel poslední důležitý zápas s týmem z lepší poloviny tabulky. Proti Slovácku si však také musela nějakou dobu na své góly počkat přesto, že byla v zápase lepším celkem. V první půli to bylo hodně ospalé, ale do druhého poločasu vstoupili Slávisté mnohem lépe, když svého soupeře nenechali za celý poločas ani vystřelit. Gólu se Slávie dočkala až v 78. minutě, kdy se prosadil Matěj Jurásek. Tohle vedení pak v poslední minutě navýšil Jurečka na konečných 2:0. Slavii bude chybět Pech, Wallem a Ševčík.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky AS Řím – Slavie tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 26.10. ve 21:00 v Římu na Stadio Olimpico.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas můžete sledovat na stanci ČT Sport, kterou můžete naleznete zdarma ve své televizi a také na jejich webu.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Espen Eskas.

Vsaďte si zde
Dne 25. října 2023
AS Řím – Slavie: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.