Tipy

AS Řím – Leverkusen: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Velkým zápasem bude, i pro české fanoušky, zápas AS Římu s Leverkusenem, kde mohou naší fanoušci fandit třem reprezentantům. Naše AS Řím – Leverkusen tipy si můžete přečíst v tomto článku:

AS Řím – Leverkusen kurzy

AS Řím – Leverkusen tipy

Neprohra AS Římu

Tímto tipem půjdeme proti proudu. My si myslíme, že AS Řím doma uhraje minimálně remízu a nedá to v domácím prostředí zatím neporaženému a favorizovanému Leverkusenu zadarmo, i když ho všichni vidí jako jasného vítěze. Leverkusen ve třech posledních utkáních v řadě uhrál vždy pozdní remízu a AS pod novým trenérem šlape solidně.

Méně než 2,5 gólů

Naším druhým tipem pro tohle utkání je spíše defenzivní bitva a maximálně dvě branky v prvních 90 minutách. V Evropě jsme to ve čtvrtfinále viděli ve třech ze čtyř utkání těchto dvou celků dohromady.

Vsaďte si zde

AS Řím - Leverkusen tipy

Analýza zápasu AS Řím – Leverkusen

AS Řím

AS Řím ze zápasu, kde byl venku přehrávaná od Neapole, dokázal vytěžit maximum, ale herně to nebylo vůbec nic extra. První poločas moc nenabídl a gól jsme neviděli, ale ta druhá půle byla velkou bitvou. V 59. minutě jsme viděli první penaltu, kterou kopal Dybala za AS Řím a dokázal proměnit. Pak k řeči přišla lepší Neapol a za pět minut bylo srovnáno díky Oliverovi. Neapol perně útočila a vyplatilo se to  84. minutě, když se prosadil z druhé penalty v zápase Osimhen. AS Řím v zápase moc nenabídl, ale stejně si v závěru našel šanci Abraham a srovnal tak zápas na konečných 2:2 a AS Řím bralo ze zápasu, kde byl horší, aspoň bod. Proti neporazitelnému Leverkusenu bude Řím bránit domácí pevnost bez Celika, Lukaka a Smallinga.

Leverkusen

Leverkusen chce i po titulu v Bundeslize stále držet neporazitelnost. V okleštěné sestavě šel do dvougólového deficitu na startu druhé půle, kdy se během prvních deseti minut za Stuttgart prosadil Fuhrich a Undav. Vypadalo to tak na první prohru pro tento klub, ale už za pět minut snižoval Adli a naděje byla na světě. Leverkusen se pak snažil zbytek zápasu dobýt pevnost Stuttgartu a neskutečné se znovu stalo realitou, když znovu v poslední minutě nastavení přišla srovnávací branka. Tentokrát po rohu a chaosu v pokutovém území se dokázal prosadit Andrich a prodloužil tak nekonečnou sérii domácího Leverkusenu po remíze 2:2. Do Itálie letí Leverkusen bez Iglesiase a možná také bez Hložka a Taha.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky AS Řím – Leverkusen tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 2.5. ve 21:00 v Římu na Stadio Olimpico.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici ČT Sport.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Francois Letexier.

Vsaďte si zde
Dne 1. května 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.