Tipy

AS Řím – Lazio: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

V Serii A můžeme sledovat šlágr v podobě derby největších římských celků. Jeden tým nabral pod novým koučem formu, druhý se nemůže nějak tak celou ligovou sezónu najít. naše AS Řím – Lazio tipy si můžete přečíst v tomto článku:

AS Řím – Lazio kurzy

AS Řím – Lazio tipy

Remíza

Naším prvním tipem pro derby o Řím je remíza těchto celků. Lazio již čtyři derby v řadě neobdrželo branku, ale není v nějaké extra formě. AS je na tom v tabulce i výsledkově lépe my čekáme, že tak přijde velice vyrovnaný průběh.

Méně než 2,5 gólů

Také k remíze tipujeme maximálně dvě branky. Jak jsme zmínili, AS už čtyři derby v řadě nedalo branku a ve čtyřech z posledních pěti jsme viděli maximálně dva góly.

Vsaďte si zde

AS Řím - Lazio tipy

Analýza zápasu AS Řím – Lazio

AS Řím

AS se po ve reprezentační pauze nevrátilo vůbec dobře a zápas v Lecce nepřinesl nic dobrého. Lecce bylo mnohem aktivnější na střely a připsalo si mnohem více pokusů než AS. To za celý zápas vystřelilo pouze třikrát na bránu. Lecce vymyslelo hned 27 střeleckých pokusů. Ani to však nestačilo v tomto zápase k žádné brance a diváci tak sledovali poměrně nudnou bezgólovou remízu 0:0. AS se tak vrátilo do klubového fotbalu docela bez formy a proti Laziu čekáme podobný průběh. AS navíc bude doma proti rivalovi bez Ndicky a Azmouna.

Lazio

Lazio se vrátilo do klubového fotbalu v docela dobrém světle. Proti Juventusu bylo tím lepším celkem na hřišti a i přes dlouhé ticho přinesla jeho dobrá hra nakonec i dobrý výsledek. Lazio bylo celkem, který byl většinu utkání na míči a také si tak přinesl více střeleckých příležitostí. První polovina však branku nenabídla. V té druhé jsme viděli velmi podobný průběh a vypadalo to na bezgólové utkání i zde. V poslední minutě nastaveného času však přišlo Lazio s poslední šancí tohoto utkání a tu dokázal proměnit Marušić v 90+3′. Lazio tak bralo podruhé v řadě za všechny body a to i proti favoritovi. Proti AS bude bez Provedela, Lazzariho, Zaccagnii a Rovelly.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky AS Řím – Lazio tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 6.4. v 18:00 v Římu na Olympijském stadionu.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Nova Sport 3.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Marco Guida.

Vsaďte si zde
Dne 5. dubna 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.