Tipy

AS Řím – Inter: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Šlágrem 24. kola nejvyšší italské soutěže bude velký zápas mezi prvním Interem a pátým AS Řím. Naše AS Řím – Inter tipy si můžete přečíst v tomto článku:

AS Řím – Inter kurzy

AS Řím – Inter tipy

Výhra Interu

Inter je ve skvělé formě a vyhrál už šest zápasů v řadě. AS Řím má sice také skvělou formu se čtyřmi výhrami v řadě, ale všechny tyto zápasy byly proti týmům zespodu tabulky.

Méně než 2,5 gólů

V tomto zápase zároveň uvidíme malý počet branek. Inter už čtyři zápasy v řadě nedostal gól. AS Řím se v poslední době sice rozstřílel, ale myslíme si, že to bude právě obrana Interu, která tuto sílu dokáže zastavit.

Vsaďte si zde

AS Řím - Inter tipy

Analýza zápasu AS Řím – Inter

AS Řím

AS Řím si ve svém posledním ligovém utkání pořádně zastřílel. Proti Cagliari dokázal doma nastřílet do brány soupeře hned čtyři branky a to všechno dokázalo AS bez obdržené branky. Hráči Říma byli mnohem lepší a zaslouženě tak vyhrávali. Už ve druhé minutě otvíral skóre Pellegrini a za dvacet minut navyšoval Dybala. Ten se trefil pak i podruhé na startu druhé půle z penalty. Skóre pak o osm minut později v 59. minutě završil vítězným gólem Huijsen. AS bude proti favoritovi bez Tammyho Abrahama a Chrise Smallinga.

Inter

Hráči Interu posledně v lize odehráli veledůležitý zápas. V utkání o první místo proti Juventusu to byla hodně taktická bitva, ve které jsme moc šancí neviděli, ale ze zápasu měl více Inter. Zápas nakonec rozhodla jediná branka a ta byla z kopačky hráče do vlastní brány. To se povedlo hráči Juventusu, Gattimu, ve 37. minutě a tento gól už Interu stačil na docela zaslouženou výhru. Svého soupeře nechal za celý zápas na bránu vystřelit pouze jednou. Inter jede do hlavního města bez Juana Cuadrada a Davide Frattesiho.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky AS Řím – Inter tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 10.2. v 18:00 v Římu na Olympijském stadionu.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Premier Sport 1, kterou naleznete na O2 TV.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Marco Guida.

Vsaďte si zde
Dne 9. února 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.