Tipy

AS Řím – Atalanta: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Ve šlágru 19. kola nejvyšší italské soutěže se dočkáme přímého souboje o poslední pozici zajišťující evropské poháry. V zajímavém utkání dělí dva celky na šestém místě pouhý bod. Naše AS Řím – Atalanta tipy si můžete přečíst v tomto článku:

AS Řím – Atalanta kurzy

AS Řím – Atalanta tipy

Oba týmy vstřelí gól

Naším prvním tipem pro italský šlágr je, že uvidíme góly od obou celků. Oba týmy nemají v poslední době nějaký velký problém se střílením gólů i přes defenzivní fotbal v Itálii a tuto statistiku jsme viděli v pěti z posledních sedmi vzájemných zápasů.

Více než 2,5 gólu

K první statistice tipujeme také tuto, která předpovídá minimálně tři góly v tomto zápase. Atalanta tuto statistiku viděla v pěti z posledních sedmi zápasů. AS Řím se dopředu dlouhodoběji trápí, ale poslední zápas naznačil zlepšení.

Vsaďte si zde

AS Řím - Atalanta tipy

Analýza zápasu AS Řím – Atalanta

AS Řím

Poslední ligový zápas odehrál AS Řím na konci roku, když se utkal s prvním Juventusem ve šlágru tehdejšího 18. kola. Z tohoto zápasu byly spíše nezáživné šachy, které pro diváka byly spíše ukolébavkou na večer v devět hodin, ve kterých se tento zápas odehrál. První poločas nám nabídl pouhé dvě střely na bránu, obě od Juventusu. Avšak ani jednu branku. Té jsme se dočkali na startu druhé půle právě od lídra Serie A, když se prosadil Rabiot. AS poté převzalo iniciativu, ale i přes tlak už odpověď na gól lídra nenašlo a zápas tak skončil 1:0 pro Juventus. AS bude v těžkém zápase proti Atalantě bez Abrahama, Aouara a Smallinga.

Atalanta

Atalanta byla ve svém posledním ligovém zápase favoritem proti třináctému Lecce. Z tohoto zápasu se stalo poměrně vyrovnané představení, ve kterém jsme viděli mnoho šancí, avšak o to méně gólů. V první půli držela Atalanta 71% hry balón, ale to ji pomohlo k pouze jediné střele na bránu. Ve druhé polovině zápasu se už v této statistice hráči Atalanty zlepšili a to také vyústilo v zasloužený gól, když se posedmé v sezóně prosadil Lookman. Pro Atalantu už poté nebyl problém udržet toto skóre proti bezzubému Lecce a ta si tak doma nechala tři body s výhrou 1:0. Atalanta bude v hlavním městě bez Tolóie, Hateboera a Tourého.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky AS Řím – Atalanta tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas AS Řím – Atalanta?

Zápas AS Řím – Atalanta se bude hrát 7.1.. ve 20:45 v Římu na Olympijském stadionu.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas můžete sledovat na stanici Nova Sport 4, kterou naleznete u O2 TV.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Zápas odpíská Gianluca Aureliano.

Vsaďte si zde
Dne 6. ledna 2024
AS Řím – Atalanta: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.