AS Řím – AC Milán: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

AS Řím dokázal v italském čtvrtfinále uhrát skvělý výsledek do odvety a udělal to AC Milánu velmi těžké. Naše AS Řím – AC Milán tipy si můžete přečíst v tomto článku:

AS Řím – AC Milán kurzy

AS Řím – AC Milán tipy

Méně než 2,5 gólů

Pro odvetu mezi AS Římem a AC Milánem tipujeme podobný výsledek. Naším tipem je, že uvidíme maximálně dvě branky. Tuto statistiku jsme viděli v každém z posledních pěti zápasů AS Říma, který se naučil hrát velmi defenzivně pod novým trenérem.

Postup Říma

Domácí neprohráli doma již přes dva měsíce a my si myslíme, že ve své pevné pevnosti bude bránit vší silou svůj postup do semifinále. Myslíme si, že úspěšně a že dokáže po prvním zvládnutém utkání projít dále.

Vsaďte si zde

AS Řím - AC Milán tipy

Analýza zápasu AS Řím – AC Milán

AS Řím

AS Řím v lize naposled odehrál nešťastně utkání a to, protože se nedohrálo kvůli první pomoci poskytnuté jednomu z hráčů přímo na hřišti. My mu přejeme brzké uzdravení. Poslední regulární utkání tak odehrálo v lize naposledy v derby proti Laziu. Bylo to velmi vyrovnané a pro diváka nezáživné utkání, ve kterém jsme viděli pouhé čtyři střely na bránu. Jednu z těchto mála šancí jsme však viděli využít v prospěch AS a to už na konci první půle, když se ve 42. minutě prosadil Mancini. Ve druhém poločase tak bylo o co hrát, ale Lazio se k žádnému útočnému výkonu nezmohlo a AS jediná branka stačila na vítězství v derby. Doma bude AS bránit postup bez Azmouna a Ndicky.

AC Milán

AC Milán v závěru sezóny mírně kolísá a to se potvrdilo i v posledním utkání proti outsiderovi. Sassuolo školilo AC Milán z efektivity a už ve 20. minutě bylo skóre 2:1 v prospěch domácích. Ve 4. minutě je poslal do vedení Pinamonti a o pět minut později na tento gól navázal Laurienté. AC se v první půli zmohlo k odpovědi, když ve 20. minutě snižoval Leao. Vedení 2:1 Sassuolu vydrželo až do startu druhé půle a tu také začalo lépe, protože ihned skóre navyšoval na 3:1 druhým gólem Laurienté. Vypadalo to v úplnou ztrátu AC Milánu, ale to se venku nakonec dokázalo vzchopit a už o pět minut později snižoval Jović. AC tak mělo na srovnání 30 minut, ve kterých svého soupeře tlačilo. A nakonec to na remízu stačilo zásluhou Okafora, který poslední brankou v zápase v 84. minutě srovnával. AC tak jede po nepovedeném zápase do Říma bez Pobegy a Kalulua.