Tipy

Arsenal – Newcastle tipy na Premier League

Arsenal si v lize drží sedmibodový náskok na Manchester City. Je to pro ně nejlepší sezóna za poslední roky. V tomto kole před nimi stojí velmi těžký soupeř. Newcastle v lize prohrál naposledy v srpnu a bude se snažit vedoucímu týmu Premier League výrazně stěžit tento zápas. Naše Arsenal – Newcastle tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Arsenal – Newcastle tipy

Newcastle má letos stejně jako Arsenal skvělou formu. My si ale myslíme, že si tyto týmy body rozdělí remízou. V zápase zároveň padne méně než 2,5 gólu. Oba týmy do sebe půjdou opatrně a také jim letos obrana slouží skvěle. Newcastle je nejlépe bránící tým v lize, Arsenal obdržel o tři góly víc, ale v této statistice je hned za nimi.

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Arsenal – Newcastle

Arsenal hrál v posledním zápase proti Brightonu. Tento zápas nabídl hned šest gólů a výhru Arsenalu 4:2. Sice byl Arsenal lepší a dopředu se předvedl, ale do defenzívy to tak slavné nebylo. Dostali v závěru i třetí gól, ale ten VAR nakonec neuznal. I přesto se výhra počítá a Newcastle si bude muset dát velký pozor, protože jde hrát proti momentálně nejtěžšímu soupeřovi v lize. Artetovi bude na zápas proti Newcastlu stále chybět Gabriel Jesus, takže ho znovu nahradí Eddie Nketiah, který měl v posledních zápasech skvělou formu. Dále budou stále chybět Reiss Nelson a Emile Smith Rowe, kteří jsou mimo dlouhodobě kvůli zranění.

Newcastle se v minulém kole musel smířit s bezgólovou remízou proti Leedsu. Takové výsledky si nemohou dovolit, pokud chtějí v příští sezóně hrát poháry. Sice byli lepší, ale vylámali si zuby na skvělém Illanu Meslierovi. Arsenal bez gólů nepotrápí, takže se v tomto ohledu musí určitě do příštího zápasu zlepšit. Newcastlu bude chybět Aleksandr Isak, ten je zraněný dlouhodobě. Dále Emil Krafth a Jonjo Shelvy, který se zranil v přípravě. Bez Aleksandra Isaka hrají už dlouho, takže se základní sestava od těch minulých moc lišit nebude, i přesto to budou mít proti Arsenalu velmi těžké a jsem zvědaví, jak se s tím popasují.

Vsaďte si zde

Arsenal - Newcastle tipy

Poslední vzájemné zápasy

16.5. 2022 | Newcastle 2:0 Arsenal

27.11. 2021 | Arsenal 2:0 Newcastle

2.5. 2021 | Newcastle 0:2 Arsenal

18.1. 2021 | Arsenal 3:0 Newcastle

9.1. 2021 | Arsenal 2:0 Newcastle

Často kladené otázky Arsenal – Newcastle tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 3.1. ve 20:45 na Emirates Stadium.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici Canal+ Sport, kterou si v Česku můžete předplatit u Skylinku.

Vsaďte si zde

Dne 1. ledna 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.