Tipy

Arsenal – Manchester City tipy na Premier League

Uprostřed tohoto týdne nás čeká důležitý zápas v Premier League, protože se setká první Arsenal proti druhému Manchesteru City. Od doby, co je Arteta trenérem Arsenalu, nikdy nedokázal porazit Guardiolův Manchester. Naše Arsenal – Manchester City tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Arsenal – Manchester City tipy

Výhra Man. City

Manchester City porazil Arsenal v každém v posledních šesti vzájemných zápasů ve všech soutěžích a my si myslíme, že to ve středu dopadne stejně. Arsenal měl teď horší část sezóny, když v posledních třech zápasech ani jednou nevyhrál. Naopak jeho soupeř dokázal zvítězit ve čtyřech z posledních pěti zápasů.

Méně než 2,5 gólu

Očekáváme těsných a napjatých 90 minut mezi dvěma nejlepšími kluby letošní sezóny v Premier League. Méně než 2,5 gólu padlo ve třech z posledních šesti zápasů mezi těmito týmy, zatímco u Arsenalu tato statistika nastala v posledních čtyřech z pěti zápasů.

Arsenal - Manchester City tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Arsenal – Manchester City

Arsenal

Arsenal se měl po porážce s Evertonem vrátit zpět na vítěznou formu, ale to se mu proti Brentfordu nepovedlo. První poločas s jeho londýnským soupeřem skončil bez branek. Ve druhém se následně prosadila nová posila Arsenalu, Trossard, když se v 66. minutě prosadil po dobré práci Saky. Brentfordu se však podařilo o osm minut později srovnat, čímž si Včely zajistily bod. Jesus a Elneny budou Arsenalu chybět pro zápas proti Man. City, ale mohl by se vrátit Smith Rowe s Nelsonem.

Man. City

Manchesteru City se po nepovedeném zápasu se Spurs znovu dařilo, když porazili Aston Villu. V prvním poločase už bylo hotovo, protože City vedlo hned 3:0 po gólech Rodriho, Gundogana a Mahreze. V druhém poločase už se Villa nezmohla na více než na jeden gól a zápas tak skončil 3:1. Stones bude chybět proti Arsenalu a s Haalandem je to kvůli zranění nejasné.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

27.1. 2023 | Man. City 1:0 Arsenal

1.1. 2022 | Arsenal 1:2 Man. City

28.8. 2021 | Man. City 5:0 Arsenal

21.2. 2021 | Arsenal 0:1 Man. City

22.12. 2020 | Arsenal 1:4 Man. City

Často kladené otázky Arsenal – Manchester City tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 15.2. ve 20:30 na Emirates Stadium.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici Canal+ Sport, kterou si v Česku můžete předplatit u Skylink TV.

Vsaďte si zde

Dne 13. února 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.