Tipy

Arsenal – Chelsea: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

V rámci netradičního datumu, kvůli FA Cupu, uvidíme londýnské derby dvou největších klubů v Londýně. Naše Arsenal – Chelsea tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Arsenal – Chelsea kurzy

Arsenal – Chelsea tipy

Neprohra Chelsea

Arsenal je sice velkým favoritem tohoto derby a navíc hraje doma, ale my tento zápas vidíme jinak. Myslíme si, že Chelsea vyhraje. V lize má v posledních utkáních skvělou formu a neprohrála v ní už od 4. února. Ukázala se také v semifinále FA Cupu, kde její dobrý výkon zhatil Nicolas Jackson s jeho otřesným zakončením.

Více než 2,5 gólů

Také v tomto utkání tipujeme góly a to minimálně tři. Tuto statistiku jsme viděli v osmi z posledních devíti zápasu Chelsea ve čtyřech z posledních pěti vzájemných utkání Arsenalu s Chelsea.

Vsaďte si zde

Arsenal - Chelsea tipy

Analýza zápasu Arsenal – Chelsea

Arsenal

Arsenal se po špatném utkání s Aston Villou a po prohraném čtvrtfinále Ligy mistrů v Německu vrátil do Anglie v dobrém světle, když na půdě Wolves nedal svému soupeři šanci. Wolves za celé utkání nemělo téměř žádnou pořádnou šanci a toho využil aktivní Arsenal, který jednu z mnoha využil na konci první půle, když se dokázal prosadit Trossard. Arsenal dobře vstoupil i do druhé půle herně, ale už to bylo slabší střelecky a dokázal pouze více zatlačit Wolves a to se tak nedostávalo k šancím. Arsenal ve zbytku většinu šancí zahazoval a vypadalo to na těsné vítězství, ale nakonec gólový moment stihl přijít v úplném závěru, když se v páté minutě nastavení druhého poločasu stihl prosadit Odegaard. Arsenalu bude v derby o Londýn chybět pouze Timber.

Chelsea

Chelsea ve svém posledním utkání zakrylo všechny ofenzivní problémy a vystřílelo se na slabém Evertonu. Hlavní hvězdou byl Palmer, který v tomto utkání úřadoval hned čtyřikrát. Během prvních třiceti minut si už odškrtnul hattrick a na konci první půle se k němu přidal Jackson a už do šaten se tak šlo za stavu 4:0 pro domácí. Chelsea pokračovala i ve druhé půli, když v 64. minutě obdržela penaltu. Tu po menší hádce se svými spoluhráči proměňoval Palmer svou čtvrtou brankou v zápase. Chelsea pak byla po zbytek utkání opatrnější, ale gólový moment přišel ještě v poslední minutě, kdy se stihl prosadit mladíček Gilchrist a završil tak skóre na konečných 6:0. Chelsea bude na stadionu rivala bez Fofany, Jamese, Lavii, Nkunka, Colwilla a Ugochukwua.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Arsenal – Chelsea tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 23.4. ve 21:00 v Londýně na Emirates Stadium.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Canal+ Sport.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Simon Hooper.

Vsaďte si zde
Dne 22. dubna 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.