Tipy

Arsenal – Chelsea tipy na Premier League

Arsenal čeká další důležitý zápas a po čtyřech ztrátách v řadě teď nemůže v derby o Londýn přijít další ztráta. Chelsea se nadále trápí a každý zisk z tohoto zápasu by byl vítaným přínosem. Naše Arsenal – Chelsea tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Arsenal – Chelsea tipy

Výhra Arsenalu

Teď už bývalým lídrům Premier League došel dech v nejhorší možnou dobu sezony. Poté, co většinu roku vedli ligu, nevyhráli čtyři zápasy, když prohráli s Man City, jejich hlavním rivalem o titul. Stále ztrácí pouze bod, ale City má ještě zápas v ruce. Arsenal porazí Chelsea, která sama nemůže vyhrát, i když na tom závisí jejich zbytek sezóny, protože prohrála pět zápasů v řadě. Arsenal vyhrál svůj první vzájemný zápas v této sezóně s jednogólovým rozdílem, takže pro tuto předpověď by měl být Arsenal jasným favoritem.

Více než 2,5 gólu

Myslíme si, že v tomto derby uvidíme minimálně tři góly, protože tomu tak bylo v šesti posledních zápasech Arsenalu a v šesti z posledních sedmi zápasů Cheslea. Oba týmy mají v poslední době problémy, ale o góly se u tohoto zápasu bát nemusíme.

Arsenal - Chelsea tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Arsenal – Chelsea

Arsenal

Arsenal ve svém posledním ligovém zápase prohrál s Man. City 1:4. Pro Arsenal to nejspíš znamená konec nadějí ligového titulu, ale stále je čeká několik zápasů do konce sezóny a ty musí vyhrávat pokud chtějí mít ještě minimální šanci na ligový titul. Arsenalu bude pro londýnské derby chybět Elneny, Saliba a Tomiyasu.

Chelsea

Chelsea v posledním zápase znovu prohrála, tentokrát s Brentfordem 0:2. Pro Franka Lamparda to byla už pátá prohra na lavičce Chelsea v řadě a pro jeho tým to před zápasem s Arsenalem nevypadá dobře. Chelsea se bude muset obejít bez Bettinelliho, Broji, Cucurelly, Jamese, Koulibalyho, Mounta a Havertze.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

6.11. 2022 | Chelsea 0:1 Arsenal

20.4. 2022 | Chelsea 2:4 Arsenal

22.8. 2021 | Arsenal 0:2 Chelsea

12.5. 2021 | Chelsea 0:1 Arsenal

26.12. 2020 | Arsenal 2:1 Chelsea

Často kladené otázky Arsenal – Chelsea tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Zápas mezi Arsenalem a Chelsea se bude hrát 2.5. ve 21:00 na Emirates Stadium.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas můžete sledovat na stanici Canal+ Sport, kterou si lze předplatit u Skylinku.

Jaká je pozice těchto dvou týmů v ligové tabulce?

Arsenal je momentálně druhý, protože kvůli formě spadl z první příčky za City. Chelsea je na 12. místě a už teď je jasné, že to je její nejhorší sezóna za dlouhá léta. Z momentální formou může jít klidně i níže.

Vsaďte si zde
Dne 30. dubna 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.