Tipy

Arsenal – Brentord tipy na Premier League

Tento víkend nás čeká zápas londýnských klubů, Arsenalu a Brentfordu. Arsenal minulý týden utrpěl šokující porážku proti Evertonu, který bojuje o sestup, a bude se v sobotu muset snažit, aby se tohle proti Brentfordu nestalo. Naše Arsenal – Brentford tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Arsenal – Brentford tipy

Více než 2,5 gólu

Myslíme si, že tento zápas bude produktivní na góly a padne více než 2,5 gólu. Oba týmy mají dobré obrany, ale když jeden z nich dostane gól, hra se hodně otevře a gólu bude padat minimálně v druhém poločase víc.

Oba týmy dají gól

Je velká šance, že uvidíme góly na obou stranách po minulých velmi zajímavých výsledcích. Oba týmy sice skórovaly jen ve dvou z posledních pěti zápasů těchto klubů, ale myslíme si, že tento zápas bude výjimkou.

Arsenal - Brentford tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Arsenal – Brentford

Arsenal

Arsenal byl v minulém zápase favoritem proti Evertonu a určitě očekával jiný druh zápasu. Hlavička Tarkowského ve druhém poločase rozhodla o výsledku celého zápasu. Everton vyhrál 1:0 a vítězství si pod novým trenérem Seanem Dychem zasloužil. Arteta nyní potřebuje vymyslet odpověď od svých hráčů, aby byli připraveni na zápas s Brentfordem. Arsenalu bude pro zápas s Brentfordem chybět pouze Jesus a Elneny. Smith Rowe a Nelson by se po velmi dlouhé době mohli vrátit minimálně na lavičku.

Brentford

Včely byly naposledy proti Southamptonu ve skvělé formě a zajistily si výhru 3:0. Ben Mee ve 41. minutě vstřelil gól hlavou a poslal Brentford blíže k vítězství. Ještě těsně před přestávkou se stihl prosadit Mbeumo. Deset minut před koncem pak ukončil všechny naděje Southamptonu Jensen, když zvýšil na 3:0 po dobré práci Henryho, který mu na gól přihrál. Jansson, Baptiste a Onyeka by se měli vrátit po zranění a mohli by být k dispozici pro důležitý zápas proti Arsenalu.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

18.9. 2022 | Brentford 0:3 Arsenal

19.2. 2022 | Arsenal 2:1 Brentford

13.8. 2021 |Brentford 2:0 Arsenal

Často kladené otázky Arsenal – Brentford tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 12.2. na Emirates Stadium.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici Canal+ Sport, kterou si v Česku můžete předplatit u Skylink TV.

Vsaďte si zde

Dne 9. února 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.