Tipy

Aris – Sparta: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Spartu čeká ještě důležitý boj v posledním utkání skupinové fáze Evropské ligy. Hrát bude na Kypru a potřebuje výhru pro jistotu pokračování v této soutěži i na jaře. Naše Aris – Sparta tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Aris – Sparta kurzy

Aris – Sparta tipy

Výhra Sparty

Naším prvním tipem pro tento zápas je, že uvidíme výhru rozjeté Sparty a že český mistr dokáže dotáhnout postup v posledním skupinovém zápase do úspěšného konce. Sparta vyhrála každé z posledních pěti utkání.

Oba týmy vstřelí gól

Zároveň pro tohle utkání tipujeme gól od každého týmu. Tuto statistiku jsme viděli v pěti z posledních sedmi utkání Arisu. U Sparty teď momentálně méně, ale jsme u ní na tohle v Evropě poměrně zvyklí.

Vsaďte si zde

Aris - Sparta tipy

Analýza zápasu Aris – Sparta

Aris

Arisu nevyšel poslední zápas s AEKem a trochu tak vypadl z boje o první místo, na které ztratil tři body. Tento zápas byl divácky poměrně nepohledný a k třem brankám v tomto zápase stačily dvě střely na bránu. Prvně šel Aris do vedení, ale od té doby nevystřelil. AEK pak druou půli mírně koordinoval. Prvně neproměnil penaltu Sol, ale pak za tři minuty dostal další šanci z penalty, kterou již proměnil. Zápas pak rozhodl za Aris Cajú, ale do vlastní brány, takže tímto gólem poslal tři body rivalovi. Aris bude doma proti Spartě bez Babicky, Boakyeho a Gomise.

Sparta

Pro Spartu to bylo jasná výhra přes Jablonec. Tvořil se z toho prvně debakl, když už ve 24. minutě vedla Sparta po gólech Kuchty, Haraslína a Preciada 3:0. Tohle vedení vydrželo až do druhé půle, ale tam přišla brzda pro Spartu, když Vitík viděl červenou kartu. Sparťané poté spíše hlídali toto velké vedení a nenechali nic náhodě, aby se udrželi na první příčce v ligové tabulce, což také vyšlo, protože tohle skóre bylo také konečné. Spartě bude na Kypru chybět pouze Sørensen.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Aris – Sparta tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 14.12. ve 21:00 v Limassolu na stadionu Alphamega.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas můžete sledovat na stanici ČT Sport, kterou naleznete zdarma i na jejich webu.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Harm Osmers.

Vsaďte si zde
Dne 14. prosince 2023
Aris – Sparta: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.