Tipy

Argentina – Mexiko tipy na Mistrovství světa 2022

Argentina se bude chtít odrazit vítězstvím proti Mexiku poté, co utrpěla potupnou porážku 2:1 proti Saúdské Arábii. Mexiko také usiluje o vítězství po bezbrankové remíze s Polskem. Naše sázkařské tipy na zápas Argentina – Mexiko si můžete přečíst v tomto článku:

Argentina – Mexiko tipy

Argentina vyhrála šest z posledních sedmi zápasů proti Mexiku a proti tomuto konkrétnímu soupeři neprohrála ani jeden zápas od roku 2004. Jihoameričané možná prohráli svůj úvodní zápas proti Saúdské Arábii, ale můžete se vsadit, že odpoví se spoustou vášně a nadšení. Mexiko vypadalo proti Polsku bezzubě a nezdá se, že by v sobě mělo stejnou cílovou hrozbu jako na předchozích mistrovstvích světa. Martinez prožívá další skvělou sezónu s Interem Milán a v úvodním zápase Argentiny proti Saúdské Arábii vstřelil útočník dva góly, ale bohužel byly z ofsajdu. Slušný výkon frontmana Interu Milán byl zastíněn šokující porážkou jeho týmu, ale myslíme si, že skóruje proti Mexiku a vrátí jeho tým na vítěznou vlnu.

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Argentina – Mexiko

Nikdo se zdravým rozumem si nemyslel, že by Saudská Arábie měla porazit Argentinu, ale stalo se. Argentina začala zápas dobře, Messi proměnil penaltu, ale zdálo se, že řada gólů z ofsajdu tvrdě zasáhla argentinský tým a ve druhém poločase je hráči Saúdské Arábie přehráli zasloužili si vyhrát. Argentina prostě musí odpovědět výhrou proti Mexiku a my věříme, že ano, ale pokud ne, Messiho kariéra na mistrovství světa skončí velmi kysele.

Mexiko uhrálo bezbrankovou remízu s Polskem, což po překvapivé prohře Argentiny nemusí vypadat jako špatný výsledek. Samotná hra však byla špatná a Mexiko i Polsko se budou muset ve zbytku skupinové fáze snažit, pokud se chtějí dostat z této skupiny a postoupit na mistrovství světa dál, protože jen pevná obrana nestačí. Mexiko potřebuje ze svých útočníků dostat více a to by mohlo být složité, protože jejich nejlepší útočník Jimenez tuto sezonu příliš fotbalu nehrál.

Argentina - Mexiko tipy

Sázky na zápas Argentina – Mexiko (Fortuna)

Myslíme si, že v prvním poločase padne více než 1,5 gólů. (3.00)

Výsledek v prvním poločase

  • Argentina – 2.18
  • Remíza – 2.23
  • Mexiko – 4.40

Kolik v zápase padne gólů?

  • Méně než 2,5 – 1.78
  • Více než 2,5 – 2.10

Vstřelí oba týmy branku?

  • Ano – 2.10
  • Ne – 1.71

Padne v obou poločasech gól?

  • Ano – 1.82
  • Ne – 1.96

Vsaďte si zde

Predikce na zápas Argentina – Mexiko

Argentina se potřebuje po špatném startu odrazit výhrou a my si myslíme, že se jim to podaří. Mexiko odehrálo velmi špatný zápas proti Polsku a bod jim zachránil brankář Ochoa chycenou penaltou. Kolem Messiho se letos poskládal lepší tým než v roce 2018, ale znovu to má velmi těžké, když byl proti Saudské Arábii jediným střelcem svého týmu.

Předpokládané sestavy na zápas Argentina – Mexiko

Podle informací, které jsme získali z různých zdrojů budou sestavy na zápas Argentina – Mexiko vypadat takhle:

Argentina:

E. Martinez – Montiel, Romero, Li. Martinez, Tagliafico – De Paul, Paredes, Fernandez – Messi, La. Martinez, Di Maria

Mexiko:

Ochoa – Sanchez, Montes, Moreno, Gallardo – Herrera, Alvarez, Guardado – Lozano, Martin, Vega

Pro Argentinu je tohle povinná výhra po ostudě z prvního zápasu, kdy prohrála se Saúdskou Arábii. Mexiko v prvním zápase proti Polsku nic moc neukázalo a bylo rádo za ten bod. Dnes to můžou napravit, ale my si nemyslíme, že se to stane. Pokud Argentina nezíská tři body, tak si hodně zkomplikuje další postup na turnaji a to by bylo obrovské zklamání na Messiho posledním MS.

Často kladené otázky Argentina – Mexiko tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 26.11. ve 20:00 na stadionu Lusail.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici ČT Sport. Tato stanice odvysílá celkem 46 z 64 skupinových zápasů. Zbytek odvysílá stanice Nova. 14 z nich bude společně na Nově i na ČT Sport.

Kde si na zápas vsadit?

V ČR si na tento zápas můžete vsadit hned u několika sázkových kanceláří. V tomto článku jsme výše zmínili ty nejznámější a to Fortunu a Betano, protože tyto dvě sázkové kanceláře nabízí výhodné kurzy a další různé bonusy.

Vsaďte si zde

Dne 24. listopadu 2022
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.