Tipy

Anglie – Německo : Liga národů 2022 tipy zápasu

Pondělní večer v Lize národů přinese zajímavý duel mezi Anglií a Německem.

Anglie – Německo tipy na zápas

Anglie letos v Lize národů podává hodně slabé výkony, ale v ponděli bude hrát doma proti Německu, takže kurzy jsou mírně nakloněné na její stranu.

Anglie - Německo
Anglie – Německo tipy

Německo je na tom o trochu lépe, ale ne o moc. Doma dokázalo s Anglií remizovat ale z pozice hostů to budou mít těžší.

Analýza zápasu Anglie – Německo

To co Anglie na Lize národů předvádí je opravdu nevídané. Celá skupina C se vyvíjí úplně jinak jak si mnoho z nás představovalo. V její čele stojí Německo, které z 5 zápasů vyhrálo až ve 3. Anglie paradoxně zatím ještě nevyhrála, a proto jí patří poslední čtvrté místo. Touto zásluhou se do příštího ročníku přesuno do nižší kategorie Ligy národů, a to platí i pro Německo. V pondělí tak oba týmy budou hrát jenom o čest, jelikož ani jednomu z nih vítězství nepřinese to co by chtěli – pokračování dál v soutěži. Takže hvězdy jako Maguire, Rice, Trippier, Kane či Sterling vidíme letos naposled.

Německo si taky za špatný výsledek může samo. Vyhrálo jenom jednou, a to doma proti Itálii. Jinak vždy buď remizovalo nebo prohrálo. Výsledkem toho je třetí, čili nepostupové, místo v tabulce. V německém kádru ale došlo k mnoha změnám, takže jedinou velkou hvězdou je Muller. Do příštího roku se snad zlepší a opět budou moct konkurovat těm největším týmům v Evropě. I když v pondělí mají menší šance zvítězit, můžou překvapit.

Poslední vzájemné zápasy

Oba týmy se řadí mezi ty nejlepši na světě, proto jsou vzájemné zápasy vždy zajímavé. Celkově se na velkých turnajích utkali 10x. Anglie dokázala zvítězit 4x, Německo jenom 3x. Remíza se v těchto duelech zrodila taky 3x.

7. 6. 2022 | Anglie – Německo 1:1

29. 6. 2021 | Anglie – Německo 2:0

10. 11. 2017 | Anglie – Německo 0:0

22. 3. 2017 | Anglie – Německo 0:1

26. 3. 2016 | Anglie – Německo 3:2

Anglie – Německo Liga národů živé vysílání

Očekávaný zápas mezi těmito dvěmi kvalitnými týmy si určitě nebudete chtít nechat ujít. Proto se nabízí živé vysílání v sázkových kancelářích, kde je ale nutno mít uzavřenou sázku, nebo televizní přenos. Tento duel bude vysílat televizní stanice Sport 1. Zápas se hraje v pondělí 26. 9. 2022 v 20:45 hodin večer.

Často kladené otázky

Kde se toto utkání hraje?

Pondělní zápas mezi Anglií a Německem se bude hrát na obrovském stadionu Wembley v Londýně, který má kapacitu pro až 90 000 diváků!

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

Jestli máte chuť si na tento duel vsadit, tak můžete tak učinit v každé sázkové kanceláři – doporučujeme využít jednu z ověřených, jako například SynotTip, Fortuna či Betano.

Koho v utkání Anglie – Německo tipy favorizují?

Favoritem v pondělí bude domácí tým z Anglie.

Dne 25. září 2022
Napsal : Tomas