Tipy

Anglie – Maďarsko : Liga národů 2022 tipy zápasu

V úterý večer v zápase Anglie – Maďarsko tipy jasně favorizují domácí tým, kterého forma je ale poměrně slabá, proto se můžeme dočkat překvapení.

Anglie – Maďarsko tipy na zápas

Anglie již opravdu nemá co ztratit a musí do každého zápasu dát maximum. Dvě remízy a jedna prohra určitě není statistika hodná tak fotbalové krajiny jakou Anglie je. Proto bude muset v úterý vytáhnout všechno co má k dispozici a postarat se o první výhru na šampionátu. Kurzy v takový výsledek věří, ale bohužel to nezáleží jenom od nich.

Anglie - Maďarsko
Anglie – Maďarsko tipy

Na druhé straně bude stát poměrně sehraný maďarský tým, který na šampionátu zatím jednou prohrál, jednou vyhrál a jednou remizoval. Maďaři by rádi získali alespoň jeden bod, který by jim dal mnohem větší šance na postup ze základní skupiny.

Analýza zápasu Anglie – Maďarsko

Domácí Anglie se bude muset ukázat v plné kráse, čili v bráně bude Ramsdale, v obraně kvalitní hráči jako Stones, James, Guehi a taky hvězda Trippier. Střed pole bude patřit záložníkům jako Ward-Prowse a Bellingham, takže v útoce bude Mount, Grealish, Bowen a na hrotu útoku hvězdný Kane. Právě na něj celá Anglie spoléhá.

Maďarská jedenáctka se v průběhu šampionátu moc nemění, takže nastoupí do brány Dibusz, do obrany Orban, Lang, a At. Szalai. Střed pole bude pokrývat L. Nego, A. Nagy, Schafer a Z. Nagy. Útok, který na cizím stadionu bude mít za úkol skórovat góly do brány domácího týmu, je složen z hráčů Sallai, Szoboszlai a Ad. Szalai, který bude hrát na hrotu.

Poslední vzájemné zápasy

Ve vzájemných zápasech má jasně na vrch Anglie, ale aktuální forma jim na sebevědomí moc nepřidává. V prvním utkání v Maďarsku prohráli 0:1, co nečekal snad nikdo. Pak v dalších dvou zápasech nedokázali vyhrát ani jednou, a problém byl na světě. Určitě by se teď rádi vrátili k výsledkům z historie, ve kterých dominovali.

4. 6. 2022 | Anglie – Maďarsko 0:1

12. 10. 2021 | Anglie – Maďarsko 1:1

2. 9. 2021 | Anglie – Maďarsko 4:0

11. 8. 2010 | Anglie – Maďarsko 2:1

12. 10. 1983 | Anglie – Maďarsko 3:0

Anglie – Maďarsko liga národů živé vysílání

Jelikož se bude jednat o zajímavý duel, ve kterém bude Anglie bojovat o záchranu, tak budete mít možnost ho sledovat v televizi na Sport 1. Taky se nabízí možnost přímého přenosu na stránkách sázkových kanceláří, jako například Fortuna, SynotTip nebo Betano.

Často kladené otázky

Kde se tyto týmy utkají?

Týmy Anglie a Maďarsko se utkají na Molineux Stadium v Wolverhamptonu – jednom z nejznámějších anglických stadionů s kapacitou 31 700 míst.

Kde mám možnost si na duel vsadit?

Možnost máte v ověřených sázkových kancelářích jako například Fortuna, Betano nebo SynotTip.

Na koho stranu se v utkání Anglie – Maďarsko tipy přiklánějí?

Jednoznačným favoritem je domácí Anglie.

Dne 12. června 2022
Napsal : Tomas