Tipy

Anglie – Itálie: Liga národů 2022 tipy zápasu

Sobotní večer přinese mimo jiné i utkání mezi dvěma kvalitními týmy, a to konkrétně Anglií a Itálií.

Anglie – Itálie tipy na zápas

Domácí Anglie už opravdu potřebuje v základní skupině vyhrát. Doposud se jí moc nedařilo, ale konečně bude hrát na domácí půdě a všechno se to může změnit. V úvodním zápase překvapivě podlehla Maďarům 0:1 a v druhém utkání dokázala jenom remizovat v Německu. Teď ale má doma premiéru a ráda by se předvedla před domácími fanoušky. Už by bylo na čase.

Anglie - Itálie
Anglie – Itálie tipy

Itálie je na tom podstatně líp. V prvním zápase doma sice remizovala s Německem, ale v druhém zápase na domácí půdě si poradila s Maďarskem 2:1. V Anglii bude ráda za zisk každého bodu, protože se jí to do příštích fáz základní skupiny bude hodit.

Analýza zápasu Anglie – Itálie

I když má Anglie kvalitní mužstvo, pořád se potřebuje rozehrát. Důležité ale je sby to stihla před tím než se dohrajou zápasy základní skupiny. Do sobotního zápasu nastoupí v tradiční sestavě – v bráně Ramsdale, v obraně James, Guehi, Stones a Trippier. Ve středu pole bude hrát Ward-Prowse a Bellingham. Útok bude pokrývat Bowen, Grealish, Moznt a na hrotu bude Kane. Silná sestava, která ale potřebuje najít svoje tempo.

Itálie ho už našla a ráda by v tom pokračovala. Za Itálii se představí známé ale i nové tváře. Největší oporou je v bráně Donnarumma, v obraně pak Bastoni, Di Lorenzo, Mancini a Spinazzola. Střed pole mají na starosti Locatelli, Tonali a Barell, a útok pak patří hráčům Gnonto, Scamacca, Raspadori.

Poslední vzájemné zápasy

Tyto dva týmy mají vždy vyrovnané zápasy. I když se v posledních pěti duelech nepodařilo Anglii ani jednou vyhrát, vždy je to buď remíza nebo těsný výsledek. Proto se v sobotu můžeme těšit na taktický a napínavý zápas, který sice nemusí přinést mnoho gólů ale jednoznačně přinese množství šancí.

11. 7. 2021 | Anglie – Itálie 1:1

27. 3. 2018 | Anglie – Itálie 1:1

15. 6. 2014 | Anglie – Itálie 1:2

24. 6. 2012 | Anglie – Itálie 0:0

7. 7. 1990 | Anglie – Itálie 1:2

Anglie – Itálie liga národů živé vysílání

Zápas budete mít možnost sledovat v televizi na stanici Sport 2, a taky prostřednictvím živého přenosu na stránkách sázkových kanceláří, jako například Betano, SynotTip a Fortuna. Utkání se začíná v sobotu v 20:45.

Často kladené otázky

Na jakém stadionu se utkání bude hrát?

Zápas se bude hrát na Molineux Stadium ve Wolverhamptonu, stadion s kapacitou 31 700 míst.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Na výsledek zápasu je možné si vsadit v jedné z ověřených sázkových kanceláří Fortuna, Betano nebo SynotTip.

V koho prospěch hrají v zápase Anglie – Itálie tipy?

Favoritem v tomto utkání je dle očekávání domácí Anglie.

Dne 10. června 2022
Napsal : Tomas