Tipy

AC Milán – Turín tipy na Serii A

AC Milán doma tento týden přivítá Turín. Využije Turín špatné formy milánského celku? AC Milán vyhrál naposledy 4.1. proti Salernitaně a s Turínem navíc před pár týdny vypadl z italského poháru. Naše AC Milán Turín tipy si můžete přečíst v tomto článku:

AC Milán – Turín tipy

Neprohra Turínu

AC Milán je ve výsledkové krizi a jejich nedělní prohra v derby s Interem byla jejich pátou porážkou v posledních šesti soutěžních zápasech. I když to byla těsná prohra 1:0, tak zápas nebyl těsný, jak se může zdát. AC nehrálo dobře a za celý zápas nevystřelilo na bránu. Turín by v pátek mohl využít špatné formy svého soupeře a proto si myslíme, že zápas neprohraje.

Méně než 2,5 gólu

Když Turín naposledy hrál na San Siru proti AC, pohárový zápas šel do prodloužení po remíze 0:0 v základní hrací době. Turín nakonec vstřelil gól v prodloužení, a když se týmy znovu setkají tento týden, může zápas vypadat podobně. Ve třech z posledních čtyř vzájemných zápasů mezi těmito kluby padlo méně než 2,5 gólu a myslíme si, že tomu v tomto zápase bude stejně.

AC Milán - Turín tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu AC Milán – Turín

AC Milán

AC Milán stále nemá klíčového záložníka Ismaela Bennacera a obránce Fikayo Tomoriho, zatímco brankář Mike Maignan a intrikář Alessandro Florenzi jsou také stranou. Švédský útočník Zlatan Ibrahimovic zůstává dlouhodobě mimo kvůli problému s kolenem. Milan v minulém zápase přešel na formaci se třemi obránci a zde by mohli zachovat stejný systém. Jejich poslední zápas s Interem moc akce nepřinesl a od AC to byl hodně špatný zápas. Inter vyhrál 1:0 a byl mnohem lepší s držením míče 65% a se 14 střelami, přičemž AC mělo pouze čtyři, z čehož žádná nebyla na bránu.

Turín

Obránce David Zima je až do března mimo hru se zraněním kolena, útočník Valentino Lazaro se stále léčí s vazy. Turín naposledy vyhrál nad Udinese 1:0 ve velmi vyrovnaném zápase a posunul se v tabulce na jediné místo od AC Milán. Mezi nimi však stále existuje rozdíl osmi bodů.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

11.1. 2023 | AC Milán 0:1 Turín

30.10. 2022 | Turín 2:1 AC Milán

10.4. 2022 | Turín 0:0 AC Milán

26.10. 2021 | AC Milán 1:0 Turín

12.5. 2021 | Turín 0:7 AC Milán

Často kladené otázky AC Milán – Turín tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 10.2. ve 20:45 na stadionu San Siro.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici Nova Sport 4, kterou si v Česku můžete předplatit u O2 TV.

Vsaďte si zde

Dne 8. února 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.