Tipy

AC Milán – Neapol: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Druhým velkým zápasem 24. kola Serie A bude zápas Neapole s AC Milánem. Zápas týmů s dvěma odlišnými momentálními výkony. Naše AC Milán – Neapol tipy si můžete přečíst v tomto článku:

AC Milán – Neapol kurzy

AC Milán – Neapol tipy

Výhra Milánu

Milán je teď ve skvělé formě a neprohrál již čtyři zápasy v řadě, přičemž Neapoli se moc nedaří. Ve vzájemných zápasech to je podobné, tam si Milán také drží sérií čtyřech neproher.

Více než 2,5 gólů

V tomto zápase zároveň uvidíme mnoho branek. V posledních sedmi zápasech Milánu jsme tuto statistiku pokaždé viděli. V pěti z nich zároveň vstřelily branku oba týmy.

Vsaďte si zde

AC Milán - Neapol tipy

Analýza zápasu AC Milán – Neapol

AC Milán

Milánu se posledně dařilo venku. Proti Frosinone to nebyl snadný zápas, ale Milán si s ním díky silnému závěru poradil. V 17. minutě šlo AC do vedení po gólu Girouda, ale už za sedm minut srovnal Soulé z penalty. Ve druhém poločase jsme si na gól museli počkat až do 65. minuty a to šlo do vedení dokonce Frosinone. AC však s odpovědí dlouho nečekalo a už za sedm minut srovnával Gabbia. Zápas pak v 81. minutě rozhodl v prospěch AC Luka Jović a AC slavilo výhru 3:2. AC bude proti Neapoli bez Reijnderse, Kalulua, Pobegy, Tomoriho a Thiawa.

Neapol

Neapol sice nemá ideální formu, ale to neplatilo v zápase s Veronou, která bojuje na hranici sestupu. Zápas to byl nakonec hodně těsný, ale Neapol si dokázala i přesto poradit. Dlouho jsme čekali na gól a spíše Neapol měla většinu zápasu převahu. Ten gól pak přišel v 72. minutě a trefila se Verona z druhé střely na bránu v zápase. Neapol však byla lepší a zápas si nechtěla nechat jen tak ujít a už o sedm minut později bylo srovnáno po vlastním gólu Verony. Neapol pak s druhým gólem nečekala až na závěr. V 87. minutě totiž poslal vítězným gólem k výhře svůj tým Kvaratskhelia a Nepaol slavila domácí výhru 2:1. Neapol do Milána jede bez Ruie, Mereta a Olivery.