Tipy

AC Milán – Inter: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

V neobvyklý den se dočkáme velkého italského šlágru a to největšího italského derby. Hrát bude AC Milán s Interem v zápas, který může už definitivně ukončit souboj o titul v nejvyšší italské soutěži. Naše AC Milán – Inter tipy si můžete přečíst v tomto článku:

AC Milán – Inter kurzy

AC Milán – Inter tipy

Neprohra Interu

Inter je rozjetý a ve skvělé formě, přičemž AC se vrátilo z prohraného souboje Evropské ligy. Inter má k tomu proti AC naprosto skvělou bilanci, když proti němu vyhrál již pět vzájemných utkání v řadě. AC Milán navíc už tři utkání v řadě nebral plný počet bodů.

Oba týmy vstřelí gól

Zároveň si myslíme, že uvidíme branky na obou stranách. Tuto statistiku jsme viděli v pěti z posledních sedmi zápasů AC Milánu a v posledních čtyřech z pěti utkání Interu.

Vsaďte si zde

AC Milán - Inter tipy

Analýza zápasu AC Milán – Inter

AC Milán

AC Milán v závěru sezóny mírně kolísá a to se potvrdilo i v posledním utkání proti outsiderovi. Sassuolo školilo AC Milán z efektivity a už ve 20. minutě bylo skóre 2:1 v prospěch domácích. Ve 4. minutě je poslal do vedení Pinamonti a o pět minut později na tento gól navázal Laurienté. AC se v první půli zmohlo k odpovědi, když ve 20. minutě snižoval Leao. Vedení 2:1 Sassuolu vydrželo až do startu druhé půle a tu také začalo lépe, protože ihned skóre navyšoval na 3:1 druhým gólem Laurienté. Vypadalo to v úplnou ztrátu AC Milánu, ale to se venku nakonec dokázalo vzchopit a už o pět minut později snižoval Jović. AC tak mělo na srovnání 30 minut, ve kterých svého soupeře tlačilo. A nakonec to na remízu stačilo zásluhou Okafora, který poslední brankou v zápase v 84. minutě srovnával. AC Milán bude po náročném období ve velkém derby bez Kalulua, Kjaera a Miranteho.

Inter

Inter to naposledy v lize také neměl nejsnadnější. Proti jasnému outsiderovi z Cagliari byl sice lepším celkem, ale docela ho zklamala efektivita. To i přesto, že šel Inter brzy do vedení, když se ve 12. minutě dokázal trefit Thuram. Vedení 1:0 vydrželo velmi dlouho a Cagliari dlouze čekalo s odpovědí, ale ta nakonec zaslouženě přišla po laxní hře Interu v 64. minutě, kdy se za hosty trefoval Shomurodov. Inter se tak musel znovu probudit a šanci na vedení mu Cagliari darovalo samo, když Mina zavinil penaltu. S proměněním v 74. minutě pak neměl problém Calhanoglu. Cagliari z tohoto dobrého zápasu nechtělo odejít s prázdnou. I proto si po dobré části znovu svou odpověď našlo a to v 83. minutě po gólu Violy, který byl už zároveň posledním z tohoto zápasu. Inter by měl být proti AC maximálně bez Mkhitaryana.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky AC Milán – Inter tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 22.4. ve 20:45 v Miláně na San Siru.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Nova Sport 3.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Andrea Colombo.

Vsaďte si zde
Dne 21. dubna 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.