Tipy

AC Milán – Chelsea Londýn : Liga mistrů 2022 tipy zápasu

Zajímavá skupina E v Lize mistrů přinese i zápas mezi AC Milán a Chelsea Londýn.

AC Milán – Chelsea Londýn tipy na zápas

AC Milán si v posledním zápase proti Chelsea v Londýně neporadil a doma by určitě potřeboval získat nějaké body. Kurzy jsou ale paradoxně opět proti němu, jelikož minulý týden toho moc neukázal.

AC Milán - Chelsea Londýn
AC Milán – Chelsea Londýn tipy

Chelsea se minulé úterý ukázala v plné kráse. Domácí výhra proti AC Milán 3:0 ji pomohla dostat se na druhé místo ve skupině, a zároveň naklonila kurzy opět na její stranu.

Analýza zápasu AC Milán – Chelsea Londýn

Jestli AC Milán v úterý na San Siru neobstojí proti Chelsea, tak se může s Ligou mistrů rozloučit. Byla by určitě škoda přijít o jeden z nejlepších italských klubů takhle brzo, ale je vidět, že začínají vynikat i týmy jako RB Salzburg. AC Milán se tak trápí jak v Lize mistrů, tak v domácí Serii A. Tu minulý rok vyhrálo ale teď je až na 5. místě. Je nejvyšší čas aby AC Milán zabral na všech frontech, jinak své fanoušky letos nepoteší ani na jedné soutěži.

Chelsea si domácí výhrou proti AC Milán alespoň částečně napravila chuť a pověst. V odvětě v Miláně jí čeká nelehký zápas, ve kterém ale když obstojí, tak s největší pravděpodobností se podívá do dalších fází turnaje. Určitě by ráda zopakovala svůj výkon z minulého týdne a přivezla domů alespoň jeden bod, který by ale pro celkové pořadí byl vskutku významný.

Poslední vzájemné zápasy

Vzájemné zápasy opět zůstávají bez remízy a Chelsea si ještě o něco vylepšila statistiku. Ze 6 vzájemných duelů se tak zrodilo 5 výher Chelsea Londýn a 1 výhra AC Milán.

5. 10. 2022 | AC Milán – Chelsea Londýn 0:3

4. 8. 2016 | AC Milán – Chelsea Londýn 1:3

5. 8. 2013 | AC Milán – Chelsea Londýn 0:2

25. 7. 2009 | AC Milán – Chelsea Londýn 1:2

3. 8. 2008 | AC Milán – Chelsea Londýn 0:5

AC Milán – Chelsea Londýn Liga mistrů živé vysílání

Asi si tento zápas nechcete nechat ujít, proto máte k dispozici buď televizní přenos na Premier Sport 2, anebo živé vysílání v jedné ze sázkových kanceláří – zde je ale nutné mít uzavřenou sázku. Duel se hraje v úterý 11. 10. 2022 večer v 21:00.

Často kladené otázky

Kde se tento zápas hraje?

Úterní odvěta mezi AC Milán a Chelsea se bude hrát na stadionu San Siro v Miláně, který má kapacitu pro 80 018 diváků.

Kde mám možnost si na tento zápas vsadit?

Když si chcete udělat tento zápas o něco více zajímavějším, tak doporučujeme vsadit si v jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako Fortuna, SynotTip či Betano.

Koho v zápase AC Milán – Chelsea Londýn tipy favorizují?

Mírnym favoritem v tomto zápase budou hosté z Chelsea Londýn.

Dne 9. října 2022
Napsal : Tomas