Tipy

AC Milán – AS Řím tipy na Serii A

Šlágrem nadcházejícího kola Serie A je zápas mezi AC Milán a AS Řím. Milánský celek potřebuje získávat body, aby dohnal Neapol, která je v této sezóně skvělá. Naopak Římané nesmí ztrácet, aby se udrželi na příčkách zajišťujících evropské poháry pro sezónu 2023/24. Naše AC Milán – AS Řím tipy si můžete přečíst v tomto článku:

AC Milán – AS Řím tipy

Více než 2,5 gólu

V šesti z posledních osmi ligových utkání mezi těmito dvěma kluby padlo přes 2,5 gólu a v neděli očekáváme dalších 90 minut plných akcí. Kromě toho AC Milán dával v této sezóně průměr 2,94 gólu na zápas v lize, zatímco Řím v této sezóně v Serii A průměrně 2,06 gólu na zápas, takže bychom v tomto zápase měli vidět góly.

Oba týmy dají gól

Je velká šance, že když AC Milán nastoupí proti Římu, dostaneme góly na obou koncích hřiště, stejně jako tomu bylo v sedmi z posledních osmi vzájemných zápasů. Oba týmy navíc v této sezóně skórovaly v neuvěřitelných 75 % všech zápasů AC Milán v Serii A, zatímco totéž se stalo ve 44 % všech dosavadních zápasů Říma v lize.

Vsaďte si zde

Analýza zápasu AC Milán – AS Řím

AC Milán získal 3 body ze svého posledního ligového zápasu venku v Salernitaně a se svým městským rivalem Interem, který porazil lídra ligy Neapol, obhájce titulu nyní ztrácí na Neapol v boji o titul pouhých pět bodů. Pokud tedy AC Milán porazí Řím, mohlo by se snad ještě více přiblížit obhajobě titulu. Mezitím má AC Milán aktuálně na seznamu zraněných šest hráčů, což je problém, který musí v příštím zápase překonat.

Po těsné výhře nad Bolognou v posledním kole Řím konečně přerušila sérii tří zápasů bez výhry v Serii A a nyní se snaží získat další výhru nad obhájcem titulu Serie A, aby se více zapojila do boje o Top 4 protože je momentálně na šestém místě průběžného pořadí. Pokud jde o týmové zprávy, Andrea Belotti a Ebrima Darboe jsou nyní jedinými zraněnými hráči v klubu.

AC Milán - AS Řím tipy

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

6.1. 2022 | AC Milán 3:1 AS Řím

31.10. 2021 | AS Řím 1:2 AC Milán

28.2. 2021 | AS Řím 1:2 AC Milán

26.10. 2020 | AC Milán 3:3 AS Řím

28.6. 2020 | AC Milán 2:0 AS Řím

Často kladené otázky AC Milán – AS Řím tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 8.1. ve 20:45 na San Siru.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici Nova Sport 4, kterou si v Česku můžete předplatit u O2 TV.

Vsaďte si zde

Dne 6. ledna 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.