Zpět na » 1. Bundesliga » Bayern přejel Leverkusen a ukončil šňůru bez výhry

1. Bundesliga - Bayern přejel Leverkusen a ukončil šňůru bez výhry

Bayern přejel Leverkusen a ukončil šňůru bez výhry © topgoal.com - Bayern v čele s Musialou přejel Leverkusen

0

30.09. - REVIEW Před reprezentační pauzou Bayern táhl šňůru ligových zápasů bez výhry a nyní ho doma čekal Bayer Leverkusen. V Česku hodně sledovaný celek s velmi kvalitním týmem, ale hrozivou formou. Tu potvrdil právě on a nikoliv Bayern. Ten si s “farmaceuty” poradil 4:0 a v klubu doufají, že se znovu dostane na vítěznou vlnu.

Bayer s Patrikem Schickem a Adamem Hložkem zatím prožívá sezónu jako ve zlém snu. V lize vyhrál z 8 zápasů jen 1, 2x remizoval a 5x prohrál. V Lize Mistrů zase vybouchl s Bruggami. Porazil sice Atlético, ale tím trenér Seoane vedení neopije. Experti si myslí, že v Leverkusenu vedení vytvořilo Babylonskou věž. Hráči si nerozumí mimo ani na hřišti a podle toho to také vypadá.

Vidět to bylo i proti Bayernu. Famózní Jamal Musiala nabil Sanému a jeho rána se za pomoci teče dostala za Hrádeckyho záda už po 3 minutách. 19letý démon si ale nedal pokoj. V síti skončila i souhra s Müllerem, kterou sám Musiala zakončil neomylně. To stačí? Jemu ne. Předložil míč Manému a ten zvýšil na 3:0. Jamal Musiala má na kontě po 7 zápasech už 5 gólů a 3 asistence. Moc hráčů s větší formou v Evropě nenajdete.

Od debaklu Bayer držel dál hlavně brankář Hradecký, který nedovolil skórovat De Ligtovi, Manému ani Gnabrymu. Jeho spoluhráči naopak nic moc nepředvedli a tak měl posledn slovo Bayern. Paradoxně jde gól právě za Hrádeckým, který uklouzl a Thomas Müller zvyšoval už na 4:0.

Bayern konečně podal parádní výkon a po 5 zápasech bere 3 body. Zaujal znovu hlavně Jamal Musiala ale dobrý výkon podali prakticky všichni. Vyzdvihnout bychom mohli i 1+1 Müllera, nebo výborný výkon Kimmicha.

Naopak Patrik Schick se znovu nedokázal střelecky prosadit. Jak by také mohl, když se ke střele za celý zápas nedostal. Jeho mladší krajan Adam Hložek pak do hry nastoupil 15 minut před koncem za Moussu Diabyho.