Zpět na » 1. Bundesliga » De Ligt přestupuje do Bayernu Mnichov

1. Bundesliga - De Ligt přestupuje do Bayernu Mnichov

De Ligt přestupuje do Bayernu Mnichov © teyru.com - Matthijs de Ligt je novou posilou Bayernu Mnichov

0

Líbilo se

18.07. - Další z nekonečných příběhů letního přestupového okna se blíží svému konci. Matthijs de Ligt, nizozemský reprezentační obránce, se po úterním absolvování lékařské prohlídly v Mnichově stane novou posilou bavorského klubu. Juventus za obránce inkasuje přibližně 80 milionů eur.

Obránce Juventusu, Matthijs de Ligt, je jen krok od přestupu do Bundesligy. Ještě dnes v podvečer se hráč přesune do Mnichova, kde v průběhu úterý absolvuje lékařskou prohlídku a podepíše pětiletou smlouvu s platem ve výši 12 milionů eur ročně.

Příjezd Rafaely Pimenta, brazilské agentky de Ligta, do Turína je potvrzením toho, že se jednání mezi Juventusem a Bayernem Mnichov dostalo do své závěrečné fáze. Do města dorazila v pondělí krátce po poledni a její úkol je zcela jednoduchý: asistovat přestupu svého klienta do Bayernu Mnichov.

Finální částka, kterou za nizozemského hráče inkasuje Juventus se pohybuje mezi 70-75 milionů eur ve své fixní části, s bonusy lze pak dosáhnout až na 80-82 milionů eur. Turínský klub tak převýší sumu 75 milionů eur, za kterou hráče přivedla před lety z Ajaxu Amsterdam.

V Turíně v mezičase nelení a hledají vhodnou náhradu za holandského reprezentanta, jednou je začlenění mladíka Gattiho do základní sestavy, druhou je příchod Bremera od městského rivala. O obránce FC Torino usiluje také Inter Milán, který je momentálně v pokročilé fázi jednání. Nerazzurri Turínu nabízí za brazilského obránce 35 milionů eur, které Juventus s částkou inkasovanou za odchod de Ligta může hravě vyrovnat.

Bianconeri si každopádně nechávají otevřené dveře i k dalším alternativám. Především tu, která vede k obránci Arsenalu, Gabrielovi nebo zadákovi Fiorentiny, Milenkoviči. Naopak nabídky za Paua Torrese se pravděpodbně fanošuci nedočkají, protože požadavek Villarrealu přesahuje 50 milionů eur.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

De Ligt sa mi do Bayernu strašne hodí, v tom klube má šancu preraziť na úplnú špicu svetových stopérov. Záleží už len na ňom.

Princ z Paríža

Ja jsem velice rad ze jde de Ligt k nam.On je typologicky hrac kteremu myslim styl Bayernu perfektne sedne,jazykova bariera zadna,takze verim ze to spolecne obema zucastnenym sedne jak prdel na hrnec Smajlík 7

tomogara
Nejnovější články